195 00**

Aktualności

16 sierpnia 2018

Zmieniamy logo - nie zasady

7 września odświeżamy nasze logo. Jego nowa wersja to czerwony napis Santander Consumer Bank na białym tle
Więcej
16 sierpnia 2018

Spróbuj swoich sił w zawodach o puchar Polski Nordic Walking w Potęgowie

19 sierpnia br. wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą stanąć do rywalizacji w zawodach z cyklu Pucharów Polski Nordic Walking. ​Potęgowo to już szóste miasto, w którym organizowane są tegoroczne zmagania. Do tej pory na starcie wyścigów z kijkami stanęło już prawie 3 tys. osób.
Więcej
09 sierpnia 2018

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy wyróżniony

Wakacyjne rankingi portali eBroker i Comperia przyznały I miejsce wśród kredytów gotówkowych propozycji finansowania dostępnej w ramach Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego Santander Consumer Banku
Więcej
01 sierpnia 2018

Stań do rywalizacji o Puchar Polski Nordic Walking w Osielsku

Już w sobotę, 4 sierpnia w Osielsku wszyscy chętni wystartują w zawodach z cyklu Pucharów Polski Nordic Walking. Spróbować swoich sił może każdy, zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Osielsko to już piąte miasto, w którym organizowane są tegoroczne Puchary Polski Nordic Walking. Kolejne odbędą się w Potęgowie. Wielki finał już 8 września w Hajnówce.
Więcej
31 lipca 2018

Wspieramy Bieg po Oddech

Już 2 września w stolicy polskich Tatr odbędzie się III Bieg po Oddech. Inicjatywę Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą kolejny rok z rzędu wspiera Santander Consumer Bank
Więcej
30 lipca 2018

Ruszyły zapisy na Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Już w sobotę 15 września odbędzie się tegoroczny Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku. Właśnie ruszyły zapisy na marsze nordic walking na dystansach 10, 5 i 2,5 km, marsz dla dzieci na dystansie 250 m oraz bieg na dystansie 10 km
Więcej
24 lipca 2018

Dołącz do akcji „Zwykła karta – niezwykły dar”

Santander Consumer Bank i organizatorzy Biegu po Nowe Życie zachęcają Polaków, żeby podczas wydarzeń sportowych podpisywali oświadczenia woli ze zgodą na transplantację
Więcej
19 lipca 2018

Rodzice szykujący wyprawki bardzo zainteresowani programem „Dobry start”

Już co dziesiąty rodzic złożył wniosek o wypłatę świadczenia w ramach rządowego programu „Dobry start”. Umożliwia on uzyskanie 300 zł jednorazowego wsparcia dla dziecka pobierającego edukację w danym roku szkolnym. Jak pokazują dane z badania poświęconego wydatkom polskich rodzin na edukację, wykonanego na zlecenie Santander Consumer Banku, program cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ponad 90 proc. rodziców zadeklarowało, że planuje z niego skorzystać lub złożyło już wniosek. Z takiej możliwości zrezygnuje zaledwie 5 proc. uprawnionych. Wnioski o świadczenia przyjmowane są online od 1 lipca. 1 sierpnia ruszy możliwość złożenia ich drogą tradycyjną (papierową). Warto się spieszyć, aby uzyskać wypłatę jeszcze przez końcem września.
Więcej
18 lipca 2018

Stań do rywalizacji o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking w Skrwilnie

Już w niedzielę, 22 lipca w Skrwilnie wszyscy chętni, wystartują w zawodach z cyklu Pucharów Regionalnych Nordic Walking. Do zmagań może przystąpić każdy, zarówno zawodowcy jak i osoby, które chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Skrwilno to już szóste miasto, w kórym organizowane są Puchary Regionalne Nordic Walking. Kolejne odbędą się w Śremie, natomiast wielki finał zawodów już 2 września w Szczecinie. Organizatorami wydarzenia są Polska Federacja Nordic Walking i miasto Skrwilno. Sponsorem strategicznym jest Santander Consumer Bank.
Więcej
26 czerwca 2018

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy ze złotem

W maju i czerwcu Mistrzowski Kredyt Gotówkowy Santander Consumer Banku zajął I miejsce w rankingach kredytów gotówkowych przygotowanych przez zespół redakcyjny portalu eBroker.pl
Więcej
25 czerwca 2018

"Gwiazda Bankowości" i "Najlepszy Bank" dla Santander Consumer Banku

Tytuły „Najlepszy Bank 2018” w kategorii Małe i Średnie Banki Komercyjne organizowanym przez Gazetę Bankową oraz „Gwiazda Bankowości” Dziennika Gazety Prawnej w kategorii Banki Specjalistyczne trafiły w ostatnich dniach do Santander Consumer Banku
Więcej
14 czerwca 2018

Przed nami kolejne zawody Pucharów Regionalnych Nordic Walking

W niedzielę, 17 czerwca w Czaplinku entuzjaści nordic walking będą walczyć o Puchar Pomorza. Do udziału w rozgrywkach może przystąpić każdy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. W całej Polsce trwa kolejna edycja Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku akcji promującej nordic walking. W tym roku Akademia będzie partnerem 15 pucharowych imprez w całym kraju
Więcej
29 maja 2018

Już w sobotę kolejny Puchar Polski Nordic Walking

Już w sobotę w Kolbuszowej odbędą się zawody Pucharu Polski Nordic Walking, których sponsorem jest Santander Consumer Bank. W wydarzeniu wezmą udział Ambasadorowie Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku - Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski.
Więcej
28 maja 2018

Festiwal Sportów dla dzieci Wannado już 3 czerwca w Katowicach

Już 3 czerwca rusza Festiwal sportów dla dzieci Wannado. Co niedzielę w Katowicach, Trójmieście i Warszawie będzie można odkryć magię rodzinnej aktywności
Więcej
17 maja 2018

Dopingujemy uczestników parkrun Polska

Santander Consumer Bank wspiera, jako sponsor główny, inicjatywę parkrun Polska w ramach której co sobotę w 53 lokalizacjach odbywają się bezpłatne spotkania biegowe, cieszące się rosnącym zainteresowaniem Polaków kochających aktywność fizyczną.
Więcej
16 maja 2018

Santander Consumer Bank wspiera projekt „Zwykła karta – niezwykły dar”

Santander Consumer Bank i organizatorzy Biegu po Nowe Życie chcą wspólnie zachęcić Polaków do podpisania oświadczeń woli ze zgodą na transplantację. Dlatego już dzisiaj zachęcamy do pobrania i wydrukowania specjalnego oświadczenia woli. Będzie je można otrzymać także w specjalnej strefie, która pojawi się na kilkunastu wydarzeniach sportowych w całej Polsce.
Więcej
08 maja 2018

W całej Polsce rozpoczynają się treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

8 maja 2018 r. rusza kolejny cykl bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku pod nazwą Nordic Walking na Receptę. Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy wtorek przez 30 tygodni w ponad 100 miejscowościach, we wszystkich województwach.
Więcej
27 kwietnia 2018

Turbokarta z II miejscem w plebiscycie kart kredytowych Złoty Bankier 2018

Co roku redakcja portalu Bankier.pl wyróżnia najlepsze produkty finansowe. W tym roku w gronie wyróżnionych produktów finansowych znalazła się Turbokarta.
Więcej
25 kwietnia 2018

Akademia Zdrowia Santandera 2018 startuje!

Już 5 maja odbędą się pierwsze zawody z cyklu Pucharu Polski Nordic Walking w Mielnie, a w pierwszy wtorek po długim weekendzie majowym, czyli 8 maja, ruszamy z bezpłatnymi zajęciami nordic walking.
Więcej
10 kwietnia 2018

Wszyscy dla transplantacji. 12. Bieg po Nowe Życie już za nami

W sobotę w Wiśle odbył się Bieg po Nowe Życie. To wydarzenie, które wspiera polską transplantologię. W marszu nordic walking wystartowały 62 sztafety. To rekord Biegu po Nowe Życie!
Więcej
10 kwietnia 2018

Santander Consumer Bank wyróżniony na Gali Polskiej Transplantologii Drugie Życie

7 kwietnia w Wiśle odbyła się 12 edycja Biegu po Nowe Życie. To wydarzenie, które promuje i wspiera polską transplantologię. W marszu nordic walking wystartowały 62 trzyosobowe sztafety, a jedna z reprezentacji Santander Consumer Banku zajęła w biegu III miejsce. Dzień wcześniej, podczas VI Gali Polskiej Transplantologii, otrzymaliśmy nagrodę Partnera Biegu po Nowe Życie.
Więcej
03 kwietnia 2018

12 "Bieg po Nowe Życie" startuje w sobotę 7 kwietnia Będzie rekordowo!

Już w najbliższy weekend w Wiśle odbędzie się 12. Bieg po Nowe Życie. 7 kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się z osobami po przeszczepieniu, oraz gwiazdami teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami. Organizatorzy planują start 60 sztafet, szykuje się więc kolejny rekord Biegu po Nowe Życie!
Więcej
21 marca 2018

Santander Consumer Bank na Facebooku i z własnym blogiem

Razem z nadejściem kalendarzowej wiosny Santander Consumer Bank uruchomił swój oficjalny profil na Facebooku. To dodatkowy kanał za pośrednictwem którego chcemy utrzymywać relacje z naszymi Klientami, coraz częściej korzystającymi z produktów internetowych. Wraz ze startem profilu został również uruchomiony blog: www.blog.santanderconsumer.pl. Będzie on przestrzenią nie tylko do dzielenia się informacjami o produktach, ale również działaniami prowadzonymi przez Santander Consumer Bank w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.
Więcej
13 marca 2018

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy nr 1!

Już po raz 11 Mistrzowski Kredyt Gotówkowy został uznany za najlepszy kredyt gotówkowy na rynku.
Więcej
02 stycznia 2018

Święto Trzech Króli w Hiszpanii – królowie z helikoptera i ciasto z fasolą

Wigilia Trzech Króli (El Día de los Reyes Magos) w hiszpańskiej tradycji ma wyjątkowe znaczenie. W wielu miastach odbywa się tzw. Cabalgata de Reyes Magos – uliczny orszak. Następnego dnia rodziny zasiadają przy tradycyjnym śniadaniu, a dzieci otrzymują prezenty. Nawiązując do tej tradycji obdarowywania Santander Consumer Bank 5 stycznia już trzeci rok z rzędu organizuje akcję charytatywną. W jej ramach przekaże na wsparcie organizacji charytatywnych 20 zł od każdej umowy kredytowej zawartej tego dnia.
Więcej
Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji