Infolinia: 195 00**

Bank odpowiedzialny społecznie

Bank odpowiedzialny społecznie

Jako lider polskiego rynku kredytów konsumenckich, od lat aktywnie angażujemy się w ważne społecznie tematy. Wspieramy Polaków w otrzymywaniu finansowania produktów wspierających zrównoważony rozwój. Zachęcamy Polaków do aktywności fizycznej, promujemy ideę podpisywania oświadczeń woli, wspierając w ten sposób polską transplantologię oraz zwracamy uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju.


Włączamy się w wiele inicjatyw, których celem jest promocja zdrowego stylu życia wśród Polaków. W ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku angażujemy się w organizację bezpłatnych treningów Nordic Walking w kilkudziesięciu miejscowościach w różnych częściach Polski. Tegoroczna edycja rozpocznie się w maju. Również w tym roku jesteśmy sponsorem Pucharów Polski i Pucharów Regionalnych organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking.


Angażujemy się także w promocję idei polskiej transplantologii jako partner generalny Biegu po Nowe Życie odbywającego się wiosną w Wiśle oraz wczesną jesienią w Warszawie.  Z dumą, już kolejny rok z rzędu, wspieramy organizację V edycję Biegu po Oddech. Akcja zwraca uwagę Polaków na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju. Dodatkowym celem jest również promocja aktywności fizycznej wśród osób chorych. Organizatorem Biegu, odbywającego się 30 sierpnia 2020 r. w Zakopanem, jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.


Aktywnie rozwijamy także talenty naszych pracowników i wspieramy ich w różnego rodzaju wyzwaniach po to, aby wspólnie stawać się bankiem, który jeszcze lepiej rozumie i potrafi wspierać swoich klientów, partnerów i otoczenie, w jakim funkcjonuje. Więcej na ten temat piszemy w naszej zakładce Kariera. Dedykujemy im także specjalne projekty grantowe, które przeznaczają na własne projekty wspierające lokalne społeczności w całej Polsce.


Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych aktywnościach Santander Consumer Banku? Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych profilów na Facebooku, GoldenLine, LinkedIn i bloga.

 

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji