Infolinia: 195 00**

Bank odpowiedzialny społecznie

Bank odpowiedzialny społecznie

Jako lider polskiego rynku kredytów konsumenckich, aktywnie wspieramy wiodące osobowości świata sportu i angażujemy Polaków do aktywności fizycznej. Pomagamy także promować ideę oświadczeń woli, wspierając w ten sposób polską transplantologię oraz chcemy zwrócić uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju.

Włączamy się w wiele inicjatyw, których celem jest promocja zdrowego stylu życia wśród Polaków. Dlatego też z dumą wspieramy aktywność sportową i trenerską Justyny Kowalczyk jako jej oficjalny sponsor.

W ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku angażujemy się w organizację bezpłatnych treningów Nordic Walking w kilkudziesięciu miejscowościach w różnych częściach Polski. Tegoroczna edycja rozpocznie się 14 maja i potrwa przynajmniej do końca sierpnia. Również w tym roku jesteśmy głównym sponsorem Pucharów Polski i Pucharów Regionalnych Nordic Walking.

Angażujemy się także w promocję idei polskiej transplantologii jako Partner Generalny Biegu po Nowe Życie odbywającego się wiosną w Wiśle (13 kwietnia) oraz jesienią w Warszawie (7 września). W 2018 roku rozdaliśmy 100 000 Polaków oświadczeń woli zezwalających na transplantację narządów. Specjalne stoisko promujące tę wyjątkową ideę odwiedziło w sezonie wiosenno-letnim kilkanaście wydarzeń sportowych w całym kraju.

Z dumą, już kolejny rok z rzędu, wspieramy organizację IV edycję „Biegu po Oddech”. Akcja ta ma zwrócić uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w Polsce. Dodatkowym celem jest również promocja aktywności fizycznej. Organizatorem Biegu, odbywającego się 1 września 2019 r. w Zakopanem, jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

Aktywnie rozwijamy także talenty naszych pracowników i wspieramy ich w różnego rodzaju wyzwaniach po to, aby wspólnie stawać się bankiem, który jeszcze lepiej rozumie i potrafi wspierać swoich klientów, partnerów i otoczenie, w jakim funkcjonuje. Więcej temat piszemy w naszej zakładce Kariera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych aktywnościach Santander Consumer Banku? Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych profilów na FacebookuGoldenLineLinkedIn i bloga.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji