Infolinia: 195 00**

Bank odpowiedzialny społecznie

Bank odpowiedzialny społecznie

Jako lider polskiego rynku kredytów konsumenckich, od lat aktywnie angażujemy się w ważne społecznie tematy. Zachęcamy Polaków do aktywności fizycznej, promujemy ideę podpisywania oświadczeń woli, wspierając w ten sposób polską transplantologię oraz zwracamy uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju.

Włączamy się w wiele inicjatyw, których celem jest promocja zdrowego stylu życia wśród Polaków. W ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku angażujemy się w organizację bezpłatnych treningów Nordic Walking w kilkudziesięciu miejscowościach w różnych częściach Polski. Tegoroczna edycja rozpocznie się 14 maja i potrwa do końca sierpnia. Również w tym roku jesteśmy głównym sponsorem Pucharów Polski i Pucharów Regionalnych organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking.

Angażujemy się także w promocję idei polskiej transplantologii jako partner generalny Biegu po Nowe Życie odbywającego się wiosną w Wiśle oraz wczesną jesienią w WarszawieW 2018 roku rozdaliśmy oświadczenia woli 100 000 Polaków, których posiadacze zgodzili się na transplantację narządów. Specjalne stoisko promujące tę wyjątkową ideę, w ramach akcji Zwykła karta – niezwykły dar, odwiedziło w sezonie wiosenno-letnim kilkanaście wydarzeń sportowych w całym kraju. Także w tym roku będziemy zachęcać Polaków do podjęcia dyskusji na temat podzielenia się  życiem wśród swoich bliskich.

Z dumą, już kolejny rok z rzędu, wspieramy organizację IV edycji „Biegu po Oddech”. Akcja zwraca uwagę Polaków na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju. Dodatkowym celem jest również promocja aktywności fizycznej wśród osób chorych. Organizatorem Biegu, odbywającego się 1 września 2019 r. w Zakopanem, jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

Aktywnie rozwijamy także talenty naszych pracowników i wspieramy ich w różnego rodzaju wyzwaniach po to, aby wspólnie stawać się bankiem, który jeszcze lepiej rozumie i potrafi wspierać swoich klientów, partnerów i otoczenie, w jakim funkcjonuje. Więcej na ten temat piszemy w naszej zakładce Kariera. Dedykujemy im także specjalne projekty grantowe, które przeznaczają na własne projekty wspierające lokalne społeczności w całej Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych aktywnościach Santander Consumer Banku? Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych profilów na FacebookuGoldenLineLinkedIn i bloga.

 

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji