Infolinia: 195 00**

Bank odpowiedzialny społecznie

Jako lider polskiego rynku kredytów konsumenckich aktywnie wspieramy wiodące osobowości świata sportu i angażujemy Polaków do aktywności fizycznej. Pomagamy także promować ideę oświadczeń woli, wspierając w ten sposób polską transplantologię oraz chcemy zwrócić uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju.

Włączamy się w wiele inicjatyw, których celem jest promocja zdrowego stylu życia wśród Polaków. Dlatego też z dumą wspieramy aktywność sportową i trenerską Justyny Kowalczyk jako jej oficjalny sponsor.

W ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku angażujemy się w organizację bezpłatnych treningów Nordic Walking, które w 2018 roku odbywają się w ponad 100 miejscowościach w różnych częściach Polski - od 8 maja do 27 listopada. Pomagamy także w organizacji Pucharów Polski i Regionalnych Nordic Walking 2018.

Od kwietnia 2018 roku jesteśmy sponsorem głównym parkrun Polska. Z dumą wspieramy jedną z największych w naszym kraju, cyklicznych inicjatyw biegowych, która aktualnie odbywa się w 53 lokalizacjach. parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o godz. 9.00 rano. Biegi przeznaczone są dla każdego miłośnika sportu. Nie liczą się tu biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Najważniejsza jest radość z aktywności.

Angażujemy się także w promocję idei polskiej transplantologii, nie tylko jako sponsor główny Biegu po Nowe Życie, odbywającego się wiosną w Wiśle oraz jesienią w Warszawie. W 2018 roku chcemy przekonać 100 000 Polaków do podpisania oświadczenia woli, zezwalającego na transplantację narządów. Specjalne stoisko promujące tę wyjątkową ideę odwiedzi w sezonie wiosenno-letnim kilkanaście wydarzeń sportowych w całym kraju.

Z dumą, już kolejny rok z rzędu, wspieramy organizację III edycję „Biegu po Oddech”. Akcja ta ma zwrócić uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w Polsce. Dodatkowym celem jest również promocja aktywności fizycznej. Organizatorem Biegu, odbywającego się 2 września 2018 r. w Zakopanem, jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą a patronem Justyna Kowalczyk.

Chcemy także promować sport wśród najmłodszych. Dlatego od 2017 roku wspieramy i pomagamy w promocji Festiwalu Sportów Dziecięcych Wannado, podczas którego maluchy mogą odkryć radość, jaką dostarcza zdrowa rywalizacja sportowa.

Aktywnie rozwijamy także talenty naszych pracowników i wspieramy ich w różnego rodzaju wyzwaniach po to, aby wspólnie stawać się bankiem, który jeszcze lepiej rozumie i potrafi wspierać swoich klientów, partnerów i otoczenie, w jakim funkcjonuje. Więcej temat piszemy w naszej zakładce Kariera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych aktywnościach Santander Consumer Banku? Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych profili na Facebooku, GoldenLine, LinkedIn i bloga.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji