Infolinia: 195 00**

Bank odpowiedzialny społecznie

Bank odpowiedzialny społecznie

Jako lider polskiego rynku kredytów konsumenckich, od lat aktywnie angażujemy się w ważne społecznie tematy. Wspieramy Polaków w otrzymywaniu finansowania produktów wspierających zrównoważony rozwój. Zachęcamy Polaków do aktywności fizycznej, promujemy ideę podpisywania oświadczeń woli, wspierając w ten sposób polską transplantologię oraz zwracamy uwagę na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju.

Włączamy się w wiele inicjatyw, których celem jest promocja zdrowego stylu życia wśród Polaków. W ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku angażujemy się w organizację bezpłatnych treningów Nordic Walking. W tym roku, z racji panującej pandemii, odbywają się one w formie zajęć online.

Angażujemy się także w promocję idei polskiej transplantologii jako partner generalny Biegu po Nowe Życie, który 21 czerwca odbywa się pierwszy raz w nowej internetowej formule. Z dumą, już kolejny rok z rzędu, wspieramy organizację V edycję Biegu po Oddech. Akcja zwraca uwagę Polaków na problemy, z jakimi borykają się chorzy na mukowiscydozę w naszym kraju. Organizatorem wirtualnego Biegu jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

W tym niełatwym czasie wspieramy także walkę z koronawirusem, przekazując wsparcie na rzecz polskiej służby zdrowia, czy projektów organizowanych przez organizacje pożytku publicznego.

Bank odpowiedzialny społecznie

Prowadzimy także projekty badawcze pokazujące rzeczywistość polskiego rynku finansów konsumenckich, czy sytuacji ekonomicznej Polaków w ramach cyklu Polaków portfel własny.

Wiemy, że kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem są także istotne dla naszych klientów. Dlatego od 2019 roku finansujemy zakup odnawialnych źródeł energii. Pracujemy także nad kolejnymi "zielonymi produktami".

Aktywnie rozwijamy także talenty naszych pracowników i wspieramy ich w różnego rodzaju wyzwaniach po to, aby wspólnie stawać się bankiem, który jeszcze lepiej rozumie i potrafi wspierać swoich klientów, partnerów i otoczenie, w jakim funkcjonuje. Więcej na ten temat piszemy w naszej zakładce Kariera. Dedykujemy im także specjalne projekty grantowe, które przeznaczają na własne projekty wspierające lokalne społeczności w całej Polsce. Jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych aktywnościach Santander Consumer Banku? Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych profilów na Facebooku, GoldenLine, LinkedIn i bloga.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji