W nocy z poniedziałku na wtorek (27/28 maja 2024 r.) w godzinach 22:00 - 6:00 przeprowadzimy prace serwisowe. W tym czasie nie będziesz mieć dostępu do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej. Nie ma to wpływu na płatności kartami kredytowymi naszego banku. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Zobacz nową odsłonę naszej strony internetowej. Zmieniamy się dla Ciebie!

Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

Karty kredytowe (3)

turbokarta

Visa TurboKARTA

  • Dla fanów podróży i dobrego jedzenia
  • Zawieranie umowy - bez wychodzenia z domu lub w oddziale
Zyskaj

Nawet do 360 zł rocznie¹

Opłaty
0 zł za obsługę karty²
Pouczenie prawne
Pouczenie prawne
karta visa comfort

Visa Comfort

  • Idealna dla tych, którzy chcą od razu korzystać z karty
  • Zawieranie umowy - bez wychodzenia z domu lub w oddziale
Zyskaj

kredyt bez odsetek nawet do 54 dni2

Opłaty
0 zł za obsługę karty¹
Pouczenie prawne
Pouczenie prawne
Karta Visa Castorama

Visa Castorama

  • Dla entuzjastów majsterkowania i urządzania wnętrz
  • Zawieranie umowy - w sklepach Castorama
Zyskaj

Raty 0% od 3 do 6 miesięcy¹

Opłaty
0 zł za obsługę karty³
Pouczenie prawne

Co możesz zrobić ze swoją kartą?

Płatności kartą kredytową w internecie

Rób zakupy w internecie bezpiecznie i wygodnie

Podniesienie limitu

Ciesz się większymi możliwościami w realizowaniu swoich potrzeb.

Bankuj mobilnie

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na swój telefon i zawsze miej ją pod ręką.

Pozostałe produkty

Karta Ratalna Comfort Plus ze stałą spłatą

Pierwsza karta kredytowa z zawsze równą spłatą

Karta Visa Comfort Plus

Korzystaj swobodnie ze stałego dostępu do dodatkowych pieniędzy

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Z pieniędzy dostępnych na karcie możesz korzystać na całym świecie tak, jak Ci wygodnie – kartą zapłacisz za zakupy w sklepach tradycyjnych oraz w Internecie, a także wypłacisz gotówkę z dowolnego bankomatu.

Karty kredytowe dają możliwość korzystania z kredytu bez odsetek. Karty kredytowe pozwalają na wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy w ramach limitu kredytowego udostępnionego przez bank. Dzięki niej łatwiej radzić sobie z niespodziewanymi wydatkami.

Karty kredytowe Santander Consumer Banku mają aż do 54 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli w tym okresie nie zwrócisz całej kwoty, którą wykorzystałeś w ramach limitu na karcie, możesz rozłożyć ją na dogodne raty.

Wniosek o kartę kredytową Santander Consumer Banku możesz złożyć bez wychodzenia z domu przez infolinię lub w oddziale. 

Z pieniędzy dostępnych na karcie możesz korzystać na całym świecie tak, jak Ci wygodnie – kartą zapłacisz za zakupy w sklepach tradycyjnych (również zbliżeniowo) oraz w internecie, a także wypłacisz gotówkę z dowolnego bankomatu.

Dzięki karcie kredytowej Visa TurboKARTA możesz zyskać 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach oraz 1% za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw. Szczegóły znajdziesz na stronie karty kredytowej Visa TurboKARTA. Karty kredytowe Santander Consumer Banku to niska miesięczna opłata za obsługę karty, a także wiele możliwości spłaty karty.

  • bez wychodzenia z domu – wystarczy zadzwonić na Infolinię: 195 00 ** lub zamówić rozmowę z doradcą.
  • Oddziale - pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości oraz potwierdzenie źródła i wysokości otrzymywanych dochodów.

Karta z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem zostanie wysłana na adres korespondencyjny (odrębną przesyłką przyjdzie również numer PIN). Ze względów bezpieczeństwa jest ona nieaktywna. 

Aktywuj ją, by wygodnie z niej korzystać:

  • Bankowości Internetowej lub w aplikacji mobilnej (jeżeli zawarłeś Umowę o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej i Usług Bankowości Telefonicznej) – po zalogowaniu kliknij przycisk „Aktywuj” i postępuj zgodnie ze wskazówkami
  • telefonicznie – zadzwoń pod bezpłatny numer 800 700 500 lub 71 797 22 40 **

Tak. Wystarczy przy podpisywaniu umowy o kartę poprosić o karty dodatkowe dla bliskich – muszą być oni obecni przy podpisywaniu umowy. Używając kart korzystacie z jednego limitu kredytowego (w ramach jednego rachunku). Wszystkie transakcje dokonane zarówno kartą główną, jak i dodatkowymi znajdziesz w Bankowości Internetowejaplikacji mobilnej oraz na wspólnym zestawieniu z rachunku karty, które otrzymasz co miesiąc. 

Dla wygody w Bankowości Internetowej oraz w aplikacji mobilnej możesz skorzystać z filtru „rodzaj karty”, aby wybrać transakcje dokonane kartą główną lub dodatkową.