Infolinia: 195 00**

Aktualności

03 listopada 2016

"Polak w drodze", czyli raport wydatków kierowców

Ile rocznie wydajemy na paliwo? Jak szacujemy wartość naszych samochodów? Gdzie tankujemy? Na te, i nie tylko, pytania znajdą Państwo odpowiedzi w naszym raporcie. Zapraszamy.
Więcej
05 października 2016

Kredyt samochodowy Santander Consumer Banku na 1 miejscu w rankigu TotalMoney.pl

Kredyt samochodowy oferowany przez Santander Consumer Bank znalazł się na pierwszym miejscu wrześniowego rankingu kredytów samochodowych przygotowanego przez TotalMoney.pl w zestawieniu kredytów na samochód używany.
Więcej
03 października 2016

Podumowanie trzymiesięcznego konkursu fotograficznego „W zdrowym ciele zdrowy duch!”

Aby otrzymać nagrodę należało wziąć kredyt gotówkowy, konsolidacyjny lub gotówkowy plus w terminie od 06.06.2016 r. do 21.08.2016 r., zrobić zdjęcie ilustrując hasło „W zdrowym ciele zdrowy duch!” oraz przesłać je do nas w regulaminowym terminie.
Więcej
02 września 2016

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku na 1 miejscu w rankigu TotalMoney.pl

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku zajął pierwsze miejsce we wrześniowym zestawieniu ofert przygotowanym przez portal TotalMoney.pl.
Więcej
11 lipca 2016

Santander „Gwiazdą Bankowości” w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

Santander Consumer Bank zajął 6. miejsce w II edycji ogólnego rankingu banków przygotowanym przez Dziennik Gazetę Prawną oraz PWC.
Więcej
05 lipca 2016

Santander Consumer Bank ponownie na podium Totalmoney.pl

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy oferowany przez Santander Consumer Bank kolejny raz zajął 1. miejsce w rankingu pożyczek i kredytów gotówkowych na wakacje porównywarki finansowej Totalmoney.pl.
Więcej
14 czerwca 2016

Bank Przyjazny Klientowi po raz kolejny

Kolejny rok z rzędu Santander Consumer Bank otrzymał godło Banku Przyjaznemu Klientowi.
Więcej
03 czerwca 2016

Nowy serwis dla Klientów kart kredytowych

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że 2 czerwca 2016 roku uruchomiliśmy dla naszych Klientów kart kredytowych nowy serwis internetowy. Dzięki niemu posiadacze kart otrzymają dostęp do kompleksowej informacji na temat swojego produktu.
Więcej
06 maja 2016

Santander Consumer Bank wspiera Justynę Kowalczyk nie tylko na trasach biegowych

Jedno zwycięstwo, dwa miejsca na podium i dwa w czołowej dziesiątce – to wyniki, jakie w sezonie 2015/16 osiągnęła Justyna Kowalczyk w zawodach Ski Classics.
Więcej
07 kwietnia 2016

Santander Consumer Bank sponsorem Koncertu Nadziei

5 kwietnia 2016 roku już po raz siódmy odbył się we Wrocławiu koncert charytatywny zorganizowany przez Fundację „Na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową”.
Więcej
01 kwietnia 2016

Santander Consumer Bank numerem 1 w rankingu TotalMoney.pl

Miło nam poinformować, że Mistrzowski kredyt gotówkowy oferowany przez Santander Consumer Bank zajął 1. miejsce w marcowym rankingu pożyczek i kredytów gotówkowych porównywarki finansowej Totalmoney.pl.
Więcej
22 marca 2016

Walczymy w plebiscycie Złoty Bankier

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej ankiecie internetowej, w której wybrane zostaną najlepsze banki.
Więcej
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji