195 00**

Kredyt samochodowy

Naszym Klientom, którzy posiadają już kredyt samochodowy, oferujemy różne możliwości w trakcie spłaty kredytu.

Jeśli chcesz dokonać zmian warunków umowy lub skorzystać z innych możliwości oferowanych w trakcie spłaty, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta, dzwoniąc pod nr 801 305 305 * (z telefonu komórkowego: 71 358 97 00 *). Wszelkie potrzebne informacje oraz dokumenty możesz również znaleźć na naszej stronie internetowej.

Jeżeli jesteś już naszym Klientem, możesz otrzymać nasz kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny lub kartę kredytową na korzystnych warunkach. O szczegóły pytaj naszych Doradców Klienta.

 

Informacja dla osób spłacających kredyty walutowe

Santander Consumer Bank informuje, iż od 26.08.2011 r. obowiązuje ustawa z 29.07.2011 r. o zmianie ustawy – Prawo bankowe oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2011 r. Nr 165, poz. 984), która reguluje kwestie związane z dokonywaniem spłat z tytułu umów kredytu/pożyczki denominowanych lub indeksowanych do waluty innej niż waluta polska.

W celu wykonania przepisów powyższej ustawy Santander Consumer Bank umożliwił swoim Klientom, którzy zawarli umowę kredytu/pożyczki denominowanych lub indeksowanych do CHF/USD/EUR, zawarcie bezpłatnego aneksu do umowy, regulującego sposób i zasady dokonywania spłaty umów kredytu/pożyczki w walucie nominacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z konsultantem pod numerem 801 305 305 * lub 71 358 97 00 * lub zapraszamy do najbliższej placówki Banku.

* Opłata zgodna z taryfą operatora

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji