Wypełnij formularz - Mistrzowski gotówkowy

 

195 00

Mapa oddziałówFormularze kontaktowe i numery telefonów
 

195 00

Opłata zgodna
z taryfą operatora

Mistrzowski kredyt gotówkowy

oprocentowanie od 3,99%1 (RRSO 10,96%)

Weź kredyt1
Weź kredyt<sup>1</sup>

Mistrzowski kredyt gotówkowy

oprocentowanie od 3,99%1 (RRSO 10,96%)

Weź kredyt1
Weź kredyt<sup>1</sup>

Mistrzowski kredyt gotówkowy

oprocentowanie od 3,99%1 (RRSO 10,96%)

Weź kredyt1
Weź kredyt<sup>1</sup>

Korzyści

 • wysoka kwota  -  dla obecnych Klientów Banku nawet do 50 000zł, dla nowych Klientów nawet do 25 000zł!
 • atrakcyjne warunki  – dla obecnych Klientów  Banku oprocentowanie 4,99%2, dla nowych Klientów oprocentowanie od 3,99%1!
 • gwarancja stałego oprocentowania  –  wysokość oprocentowania ani Twoja rata nie wzrosną w trakcie spłaty
 • Mistrzowski Kredyt  od eksperta – zaufało nam już ponad 10 mln Klientów, a co 5 kredyt w Polsce udzielony jest przez Santander Consumer Bank3
 • możesz sam wybrać dzień spłaty rat
 • Ty decydujesz jak chcesz zawrzeć umowę:
 • bez wychodzenia z domu, za pomocą kilku klików a pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin4
 • masz pełen  dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej. Dzięki temu  możesz ją pobrać i przeczytać  w dowolnym miejscu i czasie
 • prosto - weryfikacja tożsamości odbywa się na podstawie zwrotnego przelewu 1 zł

 

Jak otrzymasz Mistrzowski Kredyt?

Formularz kredytu gotówkowego

Wypełnij formularz

Nasz konsultant oddzwoni

Wypełnij formularz
Kredyt gotówkowy od ręki w placówce Santander Consumer Bank, oddziały Santander Consumer Bank

Przyjdź do Oddziału

i otrzymaj gotówkę od ręki

Mapa Oddziałów

Zadzwoń na infolinię

i dowiedz się więcej

tel.: 195 00 *

 

Jak zawrzesz umowę?

 • On-line
Wypełnij formularz
Oddzwonimy do Ciebie
Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji
Ciesz się z dodatkowej gotówki!
Wypełnij formularz
Oddzwonimy do Ciebie
Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji
Ciesz się z dodatkowej gotówki!
lub zadzwoń na infolinię
i przedstawimy Ci szczegółowe warunki propozycji
 • zaloguj się do aplikacji i zaakceptuj warunki umowy oraz wykonaj przelew zwrotny potwierdzający tożsamość lub
 • bezpłatnie zamów kuriera, który dostarczy dokumenty do domu
  Możesz ją otrzymać:
 • przekazem pocztowym
 • przelewem
Wypełnij formularz
Wypełnij formularz
lub zadzwoń na infolinię
Oddzwonimy do Ciebie
Oddzwonimy do Ciebie
i przedstawimy Ci szczegółowe warunki propozycji
Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji
Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji
 • zaloguj się do aplikacji i zaakceptuj warunki umowy oraz wykonaj przelew zwrotny potwierdzający tożsamość lub
 • bezpłatnie zamów kuriera, który dostarczy dokumenty do domu
Ciesz się z dodatkowej gotówki!
Ciesz się z dodatkowej gotówki!
  Możesz ją otrzymać:
 • przekazem pocztowym
 • przelewem

lub

 • Przyjdź do Oddziału i otrzymaj gotówkę nawet w 15 minut

Wymagane dokumenty

1. Dokument potwierdzający tożsamość (do wyboru):

 • dowód osobisty
 • karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego5
 • dokument potwierdzający prawo stałego pobytu lub zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE6
 • karta pobytu lub karta stałego pobytu członka rodziny obywatela UE7

oraz

2. Zaświadczenie o dochodach:

Umowa o pracę

Renta/Emerytura

Działalność gospodarcza (dotyczy również rolników prowadzących rachunkowość rolną oraz działy specjalne produkcji rolnej)

Gospodarstwo rolne

Pozostałe i umowy cywilno-prawne

Dodatkowe usługi

Decydując się na kredyt gotówkowy, możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie a dodatkowo w ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie”  także z codziennego szybkiego oraz profesjonalnego wsparcia medycznego i technicznego.

Sprawdź, dlaczego warto się  ubezpieczyć.


Korzystając z Pakietu Usług Bankowych możesz zyskać (w zależności od wybranej opcji):
 
1) bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej
- wystawienie opinii bankowej
- zaświadczenia
- kopię dokumentów
- wysyłkę dodatkowych blankietów wpłat zgodnych z polską normą.
 
2) przypomnienia SMS o dacie i wysokości najbliższej raty
 
3) wydruk raz na 12 miesięcy Raportu BIK Pass Plus. Raport  ten zawiera kwoty Twoich kredytów, wysokości spłacanych rat oraz ocenę punktową Twojej historii kredytowej (zobacz, jak wygląda przykładowy raport).  Istnieje również możliwość założenia próbnego konta do platformy www.bik.pl w celu uzyskania informacji na temat Twojej historii kredytowej (usługi dostępne w Oddziałach Santander Consumer Banku).

 

Pytania i odpowiedzi

Jaka jest maksymalna kwota kredytu zawieranego w trybie on-line?

Jak długo będę czekać na pieniądze?

Jaki jest minimalny dochód przy ubieganiu się o Mistrzowski Kredyt gotówkowy ?

Jaka jest minimalna i maksymalna kwota kredytu?

Czy bank może zwiększyć oprocentowanie i wysokość raty w trakcie trwania mojej umowy?

Dokumenty do pobrania

1 Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. dla przedstawionej propozycji Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w kwocie 6 000 zł (całkowita kwota kredytu) zawartego na okres 60 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.02.2017 r. są następujące: oprocentowanie stałe 5,99%; całkowity koszt kredytu wynosi 1 724,55 zł i obejmuje prowizję za udzielenie kredytu 652,76 zł, odsetki 1 063,69 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie Oddziału Banku 8,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 724,55 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 10,96%; wysokość równych rat miesięcznych 1-59 wynosi 133,44 zł, ostatnia 60 rata 133,59 zł. Propozycja dotyczy Mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6 000 zł do 25 000 zł i dostępna jest dla Nowych Klientów Banku rozumianych jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z minimalnym dochodem 2500 zł netto, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. .

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. dla przedstawionej propozycji kredytu gotówkowego w kwocie 10 000 zł (całkowita kwota kredytu) zawartego na okres 36 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.02.2017 r. są następujące: oprocentowanie stałe 4,99%; całkowity koszt kredytu wynosi 1 969,67 zł i obejmuje prowizję za udzielenie kredytu 1 087,35 zł, odsetki 874,22 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie Oddziału Banku 8,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty 11 969,67 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 12,80 %; wysokość równych rat miesięcznych 1-35 wynosi 337,19 zł, ostatnia rata 337,22 zł.

3 Wielkość 10 mln klientów została określona na podstawie liczby Klientów spółek, które składają się na obecny kształt Santander Consumer Banku a określenie „co 5 kredyt” zostało wyznaczone na podstawie danych z raportu Biura Informacji Kredytowej „Kredyt Trendy”, marzec 2015

4 Czas otrzymania środków w ciągu 24 godzin nie dotyczy umów do których formularz został wysłany w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym od pracy, w soboty, niedziele oraz pozostałe dni ustawowo wolne od pracy”.

5 Dotyczy wyłącznie obcokrajowców spoza Unii Europejskiej i cudzoziemców posiadających w jednym z państw członkowskich UE zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE.

6 Dotyczy wyłącznie obywateli Unii Europejskiej, nie będących obywatelami Polski. W przypadku Klienta posługującego się „zaświadczeniem o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE” identyfikacja tożsamości jest przeprowadzana na podstawie dwóch dokumentów: zaświadczenia o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE oraz dowolnego innego dokumentu ze zdjęciem z katalogu dokumentów uzupełniających i pomocniczych.

7 Dotyczy wyłącznie obcokrajowców spoza Unii Europejskiej, będących członkami rodzin obywateli UE.

8 Przy trybie zawierania umowy Oddział i Kurier dokumenty oznaczone gwiazdką są wymagane jako załączniki do umowy w oryginale. Pozostałe dokumenty potwierdzające źródło i wysokość dochodów Klienta przy zawieraniu umowy wymagane są w oryginale jedynie do wglądu. Jako załączniki do umów dopuszczalne są kopie tych dokumentów (również kopie oryginału wystawione przez osobę upoważnioną/urzędnika i potwierdzone przez niego za zgodność z oryginałem), potwierdzone jednakże przez osobę sporządzającą "za zgodność z oryginałem". Przy trybie PL jako załączniki do umów dopuszczalne są kopie dokumentów w formie zdjęcia lub skanu dokumentu. Wymóg potwierdzenia zgodności kopii z oryginałem nie dotyczy wniosków obsługiwanych w trybie Kurier i PL. Zasada dopuszczalności kopii dokumentów nie dotyczy deklaracji Klienta – tutaj bezwzględnie wymagane są oryginały. Jeżeli klient sporządza więcej niż 1 umowę w okresie ważności zaświadczenia, to do pozostałych umów można dołączyć jego kopię potwierdzoną za zgodność z oryginałem (należy odnotować w systemie oraz na dokumencie potwierdzającym dochód do której umowy został dołączony wymagany dokument).

9 Oznacza wymóg dostarczenia dowolnej ilości wskazanych dokumentów wystawionych w okresie ostatnich 3 miesięcy. (Nie oznacza on, że dokumentów musi być koniecznie 3 ani że muszą być wystawione w każdym z 3 miesięcy wskazanego okresu). Przy czym zdolność kredytowa będzie ustalana na podstawie średniej z minimum 3 ostatnich miesięcy. Brak dowodów opłacenia podatku jest akceptowany jeżeli Klient wydzierżawia ziemię na cele rolnicze, wówczas jest zwolniony z opłacania podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nowy Klient – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, którą na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączyła żadna umowa: pożyczki/ kredytu gotówkowego, pożyczki/ kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego, z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

Obecny Klient – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, którą na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy łączy lub łączyła umowa: pożyczki/ kredytu gotówkowego, pożyczki/ kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego, z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c.

* Opłata zgodna z taryfą operatora

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji