Aktualności

Santander Consumer Bank oficjalnie na You Tube

29 grudnia 2015
Oficjalne konto Santander Consumer Banku na You Tube!
Więcej

62 000 złotych zebrane w akcji charytatywnej Santander Consumer Banku

23 grudnia 2015
Santander Consumer Bank przekazuje na cele charytatywne 10 zł za każdy kredyt udzielony 22 grudnia. Wg wstępnych szacunków zebrana pula to 62 000 złotych.
Więcej

Akcja charytatywna

21 grudnia 2015
We wtorek, 22 grudnia, Santander Consumer Bank organizuje wielką, świąteczną akcję charytatywną. Za każdy kredyt udzielony tego dnia Bank przekaże 10 zł na cele charytatywne. Wartość przekazanej puli może sięgnąć nawet 100 tysięcy złotych.
Więcej

Połowa Polaków kupujących prezenty na raty wyda na ten cel więcej niż przed rokiem

17 grudnia 2015
Zakup świątecznych prezentów pochłonie nawet połowę bożonarodzeniowego budżetu wynika z badania poświęconego finansowaniu zakupu prezentów przeprowadzonego przez GfK na zlecenie Santander Consumer Banku. Ponad 55% respondentów zamierza przeznaczyć na ten cel od 200 do 600 zł.
Więcej

Making of reklamy kredytu gotówkowego z Justyną Kowalczyk

09 grudnia 2015
Zobacz jak powstała reklama kredytów gotówkowych Santander Consumer Banku z udziałem Justyny Kowalczyk.
Więcej

Uśmiech - znak rozpoznawczy Justyny Kowalczyk stał się symbolem nowego konkursu!

03 grudnia 2015
Już 27 listopada ruszył w radio RMF FM sponsorowany przez Santander Consumer Bank konkurs „Pobudka z uśmiechem”.
Więcej

Santander Consumer Bank – sponsorem biegów narciarskich w TVP

27 listopada 2015
Santander Consumer Bank podpisał z TVP umowę, na mocy której jako oficjalny główny sponsor Justyny Kowalczyk będzie także sponsorem transmisji biegów narciarskich emitowanych w Telewizji Polskiej.
Więcej

Justyna Kowalczyk i Mirosław Zbrojewicz w kampanii telewizyjnej promującej depozyty Santander Consumer Bank

25 listopada 2015
W oszczędzaniu, tak jak w sporcie, liczy się wytrwałość. Im dłużej trenujesz, tym więcej zyskujesz – to słowa otwierające spot reklamowy promujący depozyty Santander Consumer Banku.
Więcej

Rusza pierwsza kampania reklamowa Santander Consumer Banku z Justyną Kowalczyk

19 listopada 2015
Santander Consumer Bank rozpoczyna nową kampanię reklamową kredytu gotówkowego, pierwszą z udziałem Justyny Kowalczyk – najbardziej rozpoznawalnej sportsmenki w Polsce. W badaniu przeprowadzonym wśród klientów Santander Consumer Banku Justyna Kowalczyk była najczęściej wymienianą zawodniczką i jedyną kobietą w grupie najpopularniejszych sportowców.
Więcej

Santander Consumer Bank promuje lokaty na 12 i 24 miesiące

10 listopada 2015
2,5% na rocznej lokacie oraz 2,7% w skali roku na dwuletniej lokacie Santander Consumer Banku.
Więcej

Kredyt czy pożyczka?

05 listopada 2015
Często osoby, które pożyczają gotówkę od banku czy też innej instytucji finansowej nie zastanawiają się czy korzystają z kredytu czy z pożyczki oraz czym się różnią te produkty. Oba terminy używane są powszechnie i traktowane jako zamienniki. Czy rzeczywiście oznaczają to samo?
Więcej

Santander Consumer Bank Oficjalnym Głównym Sponsorem Justyny Kowalczyk

30 października 2015
Lider wspiera liderkę – tak można w skrócie podsumować podpisanie umowy, na mocy której Santander Consumer Bank został Oficjalnym Głównym Sponsorem Justyny Kowalczyk
Więcej

Oferta dla tych, co mają głowę do oszczędności

01 września 2015
Santander Consumer Bank po raz kolejny zachęca do długoterminowego oszczędzania. Tym razem klienci poszukujący lokat ze stałym oprocentowaniem na 24 miesiące mogą liczyć na 2,7% w skali roku. To obecnie jedna z lepszych propozycji wśród lokat na ten okres czasu. Dwuletni depozyt Zysk+ Wzrost od dziś promowany jest w ramach kampanii reklamowej.
Więcej

50 lat rynku dealerskiego w Polsce – raport Santander Consumer Banku

06 lipca 2015
Skoda, Kia i Toyota, to trzy marki które zdaniem dealerów odniosły największy sukces w ostatnich 25 latach. W perspektywie 25 lat sprzedaż nowych samochodów może sięgnąć poziomu 1 miliona. Zmieniają się oczekiwania klientów finansujących zakup samochodu kredytem lub leasingiem.
Więcej

Bank Przyjazny Klientowi po raz drugi!

27 czerwca 2015
Drugi rok z rzędu Santander Consumer Bank otrzymał godło Firma Przyjazna Klientowi - cieszące się renomą wyróżnienie przyznawane w obszarze obsługi klientów. Tytuł ten mogą otrzymać firmy, które osiągają wysokie wyniki w czterech z badanych obszarów: zadowolenie klientów, satysfakcja ze współpracy, jakość obsługi i prawdopodobieństwo rekomendacji. Tytuł przyznawany jest w wyniku niezależnego badania satysfakcji klientów, koordynowanego przez Obserwatorium Zarządzania.
Więcej

Pomoc dla kredytobiorców

27 maja 2015
Deklaracja w sprawie udzielenia przez banki wsparcia dla kredytobiorców posiadających kredyty mieszkaniowe, w tym walutowe. Santander Consumer Bank jest wśród banków – sygnatariuszy deklaracji przygotowanej przez Związek Banków Polskich.
Więcej

V.me by Visa w Santander Consumer Banku

09 kwietnia 2015
Santander Consumer Bank udostępnił klientom usługę V.me by Visa. V.me by Visa dostępna jest wyłącznie w ofercie dwóch banków w Polsce i zaledwie dziesięciu w Europie.
Więcej

Działania podjęte przez Santander Consumer Bank w sprawie kredytów denominowanych we franku szwajcarskim

03 marca 2015
Działania podjęte przez Santander Consumer Bank są zgodne z propozycjami Związku Banków Polskich przedstawionymi pod koniec stycznia br.
Więcej

Santander Consumer Bank od blisko 7 lat wspiera działalność Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

11 stycznia 2015
Bank jest jednym ze sponsorów organizowanego przez Fundację Koncertu Nadziei – wielkiego wydarzenia muzycznego, które co roku odbywa się we Wrocławiu.
Więcej

Najnowsze na blogu

Opłaca się polecać
12 kwietnia 2024 Bank Możliwości
Na rynku jest tak wiele różnych towarów i usług, że często szkoda nam czasu na ich porównywanie. Z ulgą sięgamy po rekomendacje zaufanych osób. Najfajniejsze są te polecenia, w których obie strony...
Czytaj więcej
Nie słabnie popularność zakupów online
10 kwietnia 2024 Blisko Ciebie
Jak wskazuje nasze najnowsze badanie „Polaków Portfel Własny: Polacy w sieci”, 60 proc. z nas kupuje online częściej niż w latach poprzednich. Co więcej, 86 proc. ankietowanych Polaków robi zakupy na...
Czytaj więcej
Super Marka Jakość – Zaufanie – Renoma 2024 oraz Dobra Marka XV-lecia!
08 kwietnia 2024 Poznaj nas
  Santander Consumer Bank otrzymał godło Super Marka Jakość – Zaufanie – Renoma 2024 oraz Dobra Marka XV-lecia! Jest to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych marek,...
Czytaj więcej

YouTube