Infolinia: 195 00**

Aktualności

29 grudnia 2015

Santander Consumer Bank oficjalnie na You Tube

Oficjalne konto Santander Consumer Banku na You Tube!
Więcej
23 grudnia 2015

62 000 złotych zebrane w akcji charytatywnej Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank przekazuje na cele charytatywne 10 zł za każdy kredyt udzielony 22 grudnia. Wg wstępnych szacunków zebrana pula to 62 000 złotych.
Więcej
21 grudnia 2015

Akcja charytatywna

We wtorek, 22 grudnia, Santander Consumer Bank organizuje wielką, świąteczną akcję charytatywną. Za każdy kredyt udzielony tego dnia Bank przekaże 10 zł na cele charytatywne. Wartość przekazanej puli może sięgnąć nawet 100 tysięcy złotych.
Więcej
17 grudnia 2015

Połowa Polaków kupujących prezenty na raty wyda na ten cel więcej niż przed rokiem

Zakup świątecznych prezentów pochłonie nawet połowę bożonarodzeniowego budżetu wynika z badania poświęconego finansowaniu zakupu prezentów przeprowadzonego przez GfK na zlecenie Santander Consumer Banku. Ponad 55% respondentów zamierza przeznaczyć na ten cel od 200 do 600 zł.
Więcej
09 grudnia 2015

Making of reklamy kredytu gotówkowego z Justyną Kowalczyk

Zobacz jak powstała reklama kredytów gotówkowych Santander Consumer Banku z udziałem Justyny Kowalczyk.
Więcej
03 grudnia 2015

Uśmiech - znak rozpoznawczy Justyny Kowalczyk stał się symbolem nowego konkursu!

Już 27 listopada ruszył w radio RMF FM sponsorowany przez Santander Consumer Bank konkurs „Pobudka z uśmiechem”.
Więcej
27 listopada 2015

Santander Consumer Bank – sponsorem biegów narciarskich w TVP

Santander Consumer Bank podpisał z TVP umowę, na mocy której jako oficjalny główny sponsor Justyny Kowalczyk będzie także sponsorem transmisji biegów narciarskich emitowanych w Telewizji Polskiej.
Więcej
25 listopada 2015

Justyna Kowalczyk i Mirosław Zbrojewicz w kampanii telewizyjnej promującej depozyty Santander Consumer Bank

W oszczędzaniu, tak jak w sporcie, liczy się wytrwałość. Im dłużej trenujesz, tym więcej zyskujesz – to słowa otwierające spot reklamowy promujący depozyty Santander Consumer Banku.
Więcej
19 listopada 2015

Rusza pierwsza kampania reklamowa Santander Consumer Banku z Justyną Kowalczyk

Santander Consumer Bank rozpoczyna nową kampanię reklamową kredytu gotówkowego, pierwszą z udziałem Justyny Kowalczyk – najbardziej rozpoznawalnej sportsmenki w Polsce. W badaniu przeprowadzonym wśród klientów Santander Consumer Banku Justyna Kowalczyk była najczęściej wymienianą zawodniczką i jedyną kobietą w grupie najpopularniejszych sportowców.
Więcej
10 listopada 2015

Santander Consumer Bank promuje lokaty na 12 i 24 miesiące

2,5% na rocznej lokacie oraz 2,7% w skali roku na dwuletniej lokacie Santander Consumer Banku.
Więcej
05 listopada 2015

Kredyt czy pożyczka?

Często osoby, które pożyczają gotówkę od banku czy też innej instytucji finansowej nie zastanawiają się czy korzystają z kredytu czy z pożyczki oraz czym się różnią te produkty. Oba terminy używane są powszechnie i traktowane jako zamienniki. Czy rzeczywiście oznaczają to samo?
Więcej
30 października 2015

Santander Consumer Bank Oficjalnym Głównym Sponsorem Justyny Kowalczyk

Lider wspiera liderkę – tak można w skrócie podsumować podpisanie umowy, na mocy której Santander Consumer Bank został Oficjalnym Głównym Sponsorem Justyny Kowalczyk
Więcej
01 września 2015

Oferta dla tych, co mają głowę do oszczędności

Santander Consumer Bank po raz kolejny zachęca do długoterminowego oszczędzania. Tym razem klienci poszukujący lokat ze stałym oprocentowaniem na 24 miesiące mogą liczyć na 2,7% w skali roku. To obecnie jedna z lepszych propozycji wśród lokat na ten okres czasu. Dwuletni depozyt Zysk+ Wzrost od dziś promowany jest w ramach kampanii reklamowej.
Więcej
06 lipca 2015

50 lat rynku dealerskiego w Polsce – raport Santander Consumer Banku

Skoda, Kia i Toyota, to trzy marki które zdaniem dealerów odniosły największy sukces w ostatnich 25 latach. W perspektywie 25 lat sprzedaż nowych samochodów może sięgnąć poziomu 1 miliona. Zmieniają się oczekiwania klientów finansujących zakup samochodu kredytem lub leasingiem.
Więcej
27 czerwca 2015

Bank Przyjazny Klientowi po raz drugi!

Drugi rok z rzędu Santander Consumer Bank otrzymał godło Firma Przyjazna Klientowi - cieszące się renomą wyróżnienie przyznawane w obszarze obsługi klientów. Tytuł ten mogą otrzymać firmy, które osiągają wysokie wyniki w czterech z badanych obszarów: zadowolenie klientów, satysfakcja ze współpracy, jakość obsługi i prawdopodobieństwo rekomendacji. Tytuł przyznawany jest w wyniku niezależnego badania satysfakcji klientów, koordynowanego przez Obserwatorium Zarządzania.
Więcej
27 maja 2015

Pomoc dla kredytobiorców

Deklaracja w sprawie udzielenia przez banki wsparcia dla kredytobiorców posiadających kredyty mieszkaniowe, w tym walutowe. Santander Consumer Bank jest wśród banków – sygnatariuszy deklaracji przygotowanej przez Związek Banków Polskich.
Więcej
09 kwietnia 2015

V.me by Visa w Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank udostępnił klientom usługę V.me by Visa. V.me by Visa dostępna jest wyłącznie w ofercie dwóch banków w Polsce i zaledwie dziesięciu w Europie.
Więcej
03 marca 2015

Działania podjęte przez Santander Consumer Bank w sprawie kredytów denominowanych we franku szwajcarskim

Działania podjęte przez Santander Consumer Bank są zgodne z propozycjami Związku Banków Polskich przedstawionymi pod koniec stycznia br.
Więcej
11 stycznia 2015

Santander Consumer Bank od blisko 7 lat wspiera działalność Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Bank jest jednym ze sponsorów organizowanego przez Fundację Koncertu Nadziei – wielkiego wydarzenia muzycznego, które co roku odbywa się we Wrocławiu.
Więcej
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji