Infolinia: 195 00**

Aktualności

19 października 2017

Santander Consumer Bank zamyka serwis Santander24

Od 19 października 2017 roku Klienci, którzy dotychczas korzystali z serwisu Santander24 mogą logować się już tylko do Bankowości Internetowej Santander Consumer Banku. Jest ona dostępna pod adresem www.santanderconsumer.pl po kliknięciu w przycisk „Zaloguj”.
Więcej
17 sierpnia 2017

Lokata Online Nowe Środki wyróżniona Certyfikatem direct.money.pl

Lokata Online Nowe Środki Santander Consumer Banku została wyróżniona Certyfikatem redakcji direct.money.pl, która poleca produkt ze względu na liczne korzyści: atrakcyjne oprocentowanie, wysoką maksymalną sumę, którą można wpłacić, swobodę wyboru okresu i kwoty, automatyczną odnawialność i łatwość założenia (bez konieczności wnioskowania o inne produkty).
Więcej
26 czerwca 2017

9 powodów, dla których warto zabrać kartę na wakacje

Wakacje to przede wszystkim czas odpoczynku i regeneracji. W naszym przewodniku „Wakacje z kartą w kraju i za granicą” podpowiadamy, jak zadbać o bezpieczeństwo i swobodę finansową, by w pełni cieszyć się tym wyjątkowym okresem.
Więcej
16 czerwca 2017

"Polak w drodze 2.0 – wydatki kierowców" - kolejna edycja raportu

Ile kosztuje utrzymanie samochodu? Jak finansujemy zakup samochodu? Dlaczego potrzebujemy Assistance? Odpowiedzi na te i kolejne pytania znajdą Państwo w najnowszej edycji raportu „Polak w drodze 2.0 – wydatki kierowców”. Zapraszamy.
Więcej
18 maja 2017

Przewodnik po świecie bezpiecznych zakupów w internecie

Bezpieczeństwo finansów to wartość, która jest dla nas coraz ważniejsza. Specjalnie dla obecnych i przyszłych Klientów stworzyliśmy przewodnik, który pomoże zrozumieć jak robić zakupy w Internecie łatwo, szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie.
Więcej
20 kwietnia 2017

Mistrzowski kredyt gotówkowy ponownie na podium Totalmoney.pl

Z przyjemnością informujemy, że oferta mistrzowskiego kredytu gotówkowego zdobyła 1 miejsce w kwietniowym rankingu TotalMoney.pl.
Więcej
23 marca 2017

Znani Polacy już po raz 10. wesprą Bieg po Nowe Życie

1 kwietnia w Wiśle odbędzie się 10. edycja Biegu po Nowe Życie. Gwiazdy kina, estrady, dziennikarze i sportowcy oraz osoby po przeszczepie pomaszerują wspólnie z kijami nordic walking, by wesprzeć polską transplantologię.
Więcej
17 marca 2017

Santander Consumer Bank zaangażował się w Bieg po Nowe Życie

Od 10. edycji Biegu po Nowe Życie Santander Consumer Bank jest jego generalnym partnerem.
Więcej
03 marca 2017

Większe wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce dzięki przełomowym transakcjom zawartym przez EBI z SCB i BZ WBK

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) zawarł z Santander Consumer Bankiem Polska (SCB) i Bankiem Zachodnim WBK S.A. umowy dotyczące rozwiązań, które nie były wcześniej stosowane na polskim rynku sekurytyzacji i zabezpieczeń gwarancyjnych.
Więcej
28 lutego 2017

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków korzystających z bankowości elektronicznej przed przestępcami, którzy podszywając się pod znajomych z Facebooka wyłudzają dane do bankowości elektronicznej.
Więcej
21 lutego 2017

Świętujemy spektakularne 50. zwycięstwo Justyny Kowalczyk w Pucharze Świata.

Sprawdź, jak wygrać maskotkę jubileuszowego osiołka.
Więcej
21 lutego 2017

Wspólnie świętujemy 50. zwycięstwo w Pucharze Świata naszej Mistrzyni!

Justyna zwycięża i wraz z Santander Consumer Bankiem wspiera małych pacjentów. Pięćdziesiąte zwycięstwo naszej Mistrzyni to 50 urządzeń wspomagających Mukoludki w walce z mukowiscydozą.
Więcej
04 stycznia 2017

Santander Consumer Bank przekaże 20 zł na cele charytatywne za każdy kredyt udzielony 5 stycznia

Santander Consumer Bank przyłącza się do kultywowania tradycji rodem z Półwyspu Iberyjskiego i kontynuuje zeszłoroczną akcję, w ramach której za każdy udzielony kredyt przekaże pieniądze na pomoc potrzebującym dzieciom.
Więcej
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji