Podniesienie limitu


Ciesz się większymi możliwościami w realizowaniu swoich potrzeb.

Korzyści

Już teraz zawnioskuj o podwyższenie limitu1 kredytowego na swojej karcie kredytowej. Wyższy limit to większe możliwości w planowaniu zakupów oraz większa elastyczność w realizowaniu planów. Dodatkową gotówkę możesz wykorzystać od ręki na realizację swoich potrzeb. Wejdź do bankowości internetowej i wybierz przycisk „podnieś limit”.

Podniesienie limitu karty kredytowej w 5 krokach

 

Zaloguj się do Bankowości internetowej

 RRSO 28,42% (dla najczęściej wybieranej karty)

Dla karty kredytowej Comfort oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy podwyższeniu limitu kredytowego do kwoty 3000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia Aneksu przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 18,50% spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 05.10.2023 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 3688,16 zł; całkowity koszt kredytu: 688,16 zł i obejmuje odsetki: 485,34 zł, opłatę miesięczną za obsługę karty: 104,50 zł, składkę z tytułu ubezpieczenia indywidualnego: 115,20 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,42%.

1Zmiana wysokości przyznanego limitu kredytowego na prośbę Klienta zgodnie z TOiP wynosi 10,00 zł. Opłata obciąża przyznany limit kredytowy i jest naliczana w ciągu 7 dni po realizacji dyspozycji Posiadacza karty.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego na karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A., z siedzibą we Wrocławiu.

Możesz również:

 Odwiedzić oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00

Przejdź do kontaktu