Kredyty gotówkowe w Santander Consumer Banku
 

Od 30 do 60 tysięcy

Z kodem: wrzesień
Niższe oprocentowanie i prowizja
Zawieranie umowy
przez internet
Prosto i wygodnie
Wnioskować możesz przez komputer, tablet lub smartfon

z ratą, która nie wzrośnie!

Kwota wnioskowana
Teraz do 20 000 zł
Bezpieczna spłata
Stałe oprocentowanie i równa rata
Zawieranie umowy
Telefonicznie lub w oddziale
Dodatkowa możliwość
Kredyt konsolidacyjny dla Ciebie
Pouczenie prawne

Możesz więcej za mniej

Twoje korzyści
prowizja od 0%
oprocentowanie 11,50%
dodatkowa gotówka
Kwota kredytu
Nawet do 150 000 zł
Wygodne rata:
Możliwość rozłożenia spłaty nawet na 120 rat

na Twoje potrzeby!

Zawieranie umowy
Telefonicznie lub w oddziale
Wygodne raty
Możliwość rozłożenia spłaty nawet na 120 rat
Kwota kredytu
Nawet do 150 000 zł
Dodatkowa możliwość
Kredyt konsolidacyjny dla Ciebie
Pouczenie prawne

dla nowych klientów

Twoje Korzyści
0% prowizji
Stała rata
Bezpieczna spłata
Stałe oprocentowanie
Zawieranie umowy
Telefonicznie, w oddziale, przez internet
Kwota kredytu
3 000 zł na 12 miesięcy
Pouczenie prawne

Nagroda nawet 1 000 zł!

Twoje Korzyści
nagroda 200 zł nawet 5 razy
Korzyści dla Twoich znajomych
nagroda 200 zł
Jeśli chcesz dołączyć do programu:
Odwiedź oddział lub zadzwoń na infolinię

 

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to jeden ze sposobów na sfinansowanie swoich potrzeb. Możesz go wziąć na dowolny cel jak np. remont mieszkania, kupno samochodu, zaplanowanie urlopu albo wymianę domowego sprzętu. Sam zdecyduj które plany zrealizujesz! Wybierając kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku zyskujesz możliwość wyboru raty dopasowanej do swoich potrzeb i możliwości. To produkt, który ma proste i jasne zasady. Sam określasz wysokość i dzień płatności rat. Wnioskując o kredyt masz do dyspozycji również dobrowolne, dodatkowe usługi, które mogą być przydatne w rożnych sytuacjach życiowych. Jest to m.in. szeroka propozycja ubezpieczeń na życie, pomocy technicznej, opieki medycznej czy pakiet powiadomień SMS. Wszystkie te usługi dostępne są w momencie podpisywania umowy o kredyt. Ponadto masz możliwość bieżącego wglądu w swój kredyt gotówkowy, dzięki dostępowi do Bankowości Internetowej. Sprawdzisz tam szczegółowe informacje o kredycie, w tym aktualny harmonogram spłat.  

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Wniosek możesz złożyć online w oddziale banku lub dzwoniąc na infolinię. Jeśli składasz go online, pieniądze możesz mieć na swoim koncie już następnego dnia roboczego od momentu podpisania umowy kredytowej. Bank weryfikuje Twój wniosek na podstawie danych z dowodu osobistego, a w przypadku wniosku online, weryfikacja odbywa się również na podstawie przelewu 1 zł. Będąc Klientem Banku możesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online w kwocie nawet 60 000 zł. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z propozycji Santander Consumer Bank to maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielonego online wynosi 60 000 zł. Jeśli Twoje potrzeby są większe, to zapraszamy Cię do placówki banku, gdzie maksymalna kwota kredytu gotówkowego to nawet 150 000 zł.  

Weź kredyt gotówkowy online

Aby wziąć kredyt online wystarczy przejść na wniosek internetowy, wybrać kwotę gotówki oraz interesującą ilość rat (okres kredytu). Od razu zobaczysz wysokość miesięcznej raty, a dodatkowo informacje na temat całkowitej kwoty kredytu,  odsetek i prowizje. Kalkulator kredytowy jest bardzo prosty i intuicyjny, jeśli jednak miałbyś wątpliwości zadzwoń, nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Dodatkowe usługi

W ramach propozycji możesz dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej propozycji indywidualnego ubezpieczenia na życie, pomocy technicznej, opieki medycznej czy Pakietu Usług Bankowych ( bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej, pakietu powiadomień SMS, wydruk raz na 12 miesięcy Raportu z BIK).
Sprawdź, dlaczego warto się ubezpieczyć.

Dodatkowe pytania

Czy muszę być klientem banku, aby otrzymać kredyt gotówkowy? 

Nie musisz być naszym klientem, aby dostać kredyt. W naszym banku nie musisz zakładać konta osobistego, ponieważ nie mamy kont osobistych w ofercie. 

Na jaki cel mogę przeznaczyć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na co tylko chcesz. Realizuj swoje potrzeby - weź kredyt gotówkowy na remont mieszkania, kup samochód, uzupełnij domowy budżet, zadbaj o węgiel na zimę.

Czym jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)? 

Roczna rzeczywista stopa procentowa to całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wartość RRSO muszą podawać wszyscy legalnie działający kredytodawcy, zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe. Wskaźnik RRSO wprowadzono po to, by ułatwić kredytobiorcom porównywanie różnych propozycji i ocenę, która z nich jest dla nich najatrakcyjniejsza. 

Czym jest całkowity koszt kredytu? 

Całkowity koszt kredytu to, m.in., opłaty, prowizje, odsetki oraz ubezpieczenia. W całkowity koszt kredytu wchodzą więc wszystkie koszty, które poniesiesz zawierając umowę o kredyt konsumencki.

Czym jest zdolność kredytowa?

​Zdolność kredytowa to maksymalna kwota kredytu, jaką bank jest skłonny pożyczyć danemu klientowi. Pokazuje ona, jaką sumę zobowiązania wraz z odsetkami jest on w stanie spłacić w uzgodnionym terminie. Gdy złożysz wniosek o wybrany produkt kredytowy, bank przystąpi do oceny Twojej zdolności kredytowej.

Czy w ofercie Banku jest specjalna oferta dla pracowników sektora bankowego?

Dla pracowników sektora bankowego, przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytu gotówkowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z doradcą w Oddziale lub na infolinii pod numerem 195 00**.

Możesz również:

 Odwiedzić oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00

Przejdź do kontaktu