Infolinia: 195 00**

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Zawieranie umowy
Online lub w oddziale
Oprocentowanie
Korzystne i stałe (RRSO 20,09%)
Wysokość raty
Dopasowana do Twoich możliwości
Pouczenie prawne

Mistrzowski kredyt na Twoje potrzeby

Kwota kredytu
Nawet do 50 000zł2
Oprocentowanie
Od 3,99%(RRSO 12,04%)
Zawieranie umowy
Online lub w oddziale
Pouczenie prawne

Jedna rata zamiast wielu

Oprocentowanie
Stałe i atrakcyjne (RRSO 17,49%)
Możliwość otrzymania dodatkowej gotówki
Dla obecnych Klientów Banku
Wygoda
Nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań

Pieniądze nawet w 24h na Twoim koncie 1 (RRSO 20,09%)

Zawieranie umowy
Bez wychodzenia z domu - szybko i wygodnie
Wysokość raty
Dopasowana do Twoich możliwości
Proste i jasne zasady
Możliwość dostępu do dokumentacji w formie elektronicznej
Pouczenie prawne

Możliwość zyskania nawet do 700 zł w gotówce!

Nagrody pieniężne
Za polecenie kredytu gotówkowego
Preferencyjne warunki kredytu
Dla osób poleconych przez Ciebie

Kredyt gotówkowy to jeden ze sposobów na sfinansowanie swoich potrzeb. Kredyt gotówkowy możesz wziąć na dowolny cel. Możesz zrobić remont mieszkania, kupić samochód, pojechać na wymarzone wakacje albo wymienić domowe sprzęty. Sam zdecyduj które plany zrealizujesz! Kredyt gotówkowy to produkt, który ma proste i jasne zasady. Wybierając kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank korzystasz z atrakcyjnego i stałego oprocentowania, a rata będzie dopasowana do Twoich możliwości. Sam określasz wysokość i dzień płatności rat kredytu gotówkowego. Wnioskując o kredyt gotówkowy masz do dyspozycji również dobrowolne, dodatkowe usługi, które mogą być przydatne w rożnych sytuacjach życiowych. Jest to m.in. szeroka oferta ubezpieczeń na życie, pomocy technicznej, opieki medycznej czy pakiet powiadomień SMS. Wszystkie te usługi dostępne są w momencie podpisywania umowy o kredyt. Ponadto masz możliwość bieżącego wglądu w swój kredyt gotówkowy, dzięki dostępowi do Bankowości Internetowej. Sprawdzisz tam szczegółowe informacje o kredycie, w tym aktualny harmonogram spłat.
Wniosek o kredyt gotówkowy możesz złożyć online w oddziale banku lub dzwoniąc na infolinię. Jeśli składasz wniosek online, pieniądze możesz mieć na swoim koncie już następnego dnia roboczego od momentu podpisania umowy o kredyt gotówkowy. Bank weryfikuje Twój wniosek na podstawie danych z dowodu osobistego, a w przypadku wniosku o kredyt gotówkowy online, weryfikacja odbywa się również na podstawie przelewu 1 zł. Będąc Klientem Banku możesz wnioskować o kredyt gotówkowy online w kwocie nawet 25 000 zł. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z oferty Santander Consumer Bank to maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielonego online wynosi 15 000 zł.  Jeśli Twoje potrzeby są większe, to zapraszamy Cię do placówki, gdzie maksymalna kwota kredytu gotówkowego to nawet 50000 zł.

Bank przygotował również program poleceń, dedykowany dla kredytów gotówkowych! Polecaj naszą ofertę kredytów gotówkowych swoim bliskim i znajomym, a każdemu z Was może się to opłacić. Ty możesz otrzymać nawet 700 zł, natomiast osoby, którym polecisz produkt, mogą otrzymać kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach, z atrakcyjną ceną.

Możesz również

 Odwiedź oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00**

Przejdź do kontaktu

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze kredytu dopasowanego do Twoich potrzeb.
 Infolinia 195 00**
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji