Karta Visa Comfort Plus

Korzystaj swobodnie ze stałego dostępu do dodatkowych pieniędzy jak chcesz i kiedy chcesz (RRSO 24,79%)

pouczenie prawne

Korzyści

Wstrzymaliśmy sprzedaż karty Visa Comfort Plus i stworzyliśmy jej nową odsłonę. Poznaj nową kartę ratalną Comfort Plus ze stałą spłatą, która łączy wygodę zakupów z bezpieczeństwem stałych spłat.
Jeśli posiadasz kartę Comfort Plus, możesz być spokojny - karta działa na dotychczasowych zasadach.

0 zł

za obsługę karty1

0%

czyli kredyt bez odsetek nawet do 54 dni2

Bezpieczeństwo

płatności internetowych z usługą 3D Secure


 

 

  • stały dostęp do pieniędzy
  • szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe
  • możliwość spłaty w ratach
  • możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatu
  • wygodny dostęp do informacji o karcie w Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej, a w nich możliwość spłaty karty z wykorzystaniem usługi szybkie płatności i rozłożenia kwoty transakcji na raty

Informacja o wykazie usług reprezentatywnych

O karcie

1. Korzystaj z pieniędzy na karcie, tak jak Ci wygodnie

2. Korzystaj z szybkich i wygodnych płatności zbliżeniowych

3. Korzystaj z kredytu bez odsetek

4. Spłacaj w ratach większe wydatki

5. Rób bezpieczne zakupy w Internecie

6. Miej wydatki pod kontrolą

Promocje

Ubezpieczenia

Możesz wybrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb - zapewnij ochronę sobie i bliskim na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Pytania i odpowiedzi

1. Jak można korzystać z pieniędzy dostępnych na karcie?

2. Czy otrzymam nową kartę, jak skończy się data ważności obecnej?

Ważne telefony

Informacje o Twojej karcie
195 00
Zastrzeżenie karty
71 358 22 20 lub
828 828 828

Jeśli straciłeś kartę, zadzwoń niezwłocznie.
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

 

Informacje dodatkowe

Przykład reprezentatywny:

Dla karty kredytowej Comfort Plus oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 2500 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 17,50% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 9,50 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2500,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2966,84 zł; całkowity koszt kredytu: 466,84 zł i obejmuje odsetki: 352,84 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 114,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,79%.

1Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Comfort Plus dostępnej w zakładce Dokumenty. 

2Dla karty kredytowej Comfort Plus oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 2500 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 17,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2500,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2500,00 zł; całkowity koszt kredytu: 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego na karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A., z siedzibą we Wrocławiu.

Jeśli już masz

Jeśli jesteś już posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku zajrzyj na stronę z przydatnymi informacjami.

Zobacz