SOS Ukraina

Santander Consumer Bank we współpracy z Polską Akcją Humanitarną w ramach akcji SOS Ukraina, uruchamia zbiórkę pieniędzy wśród swoich klientów.

 

Santander Consumer Bank we współpracy z Polską Akcją Humanitarną w ramach akcji SOS Ukraina właśnie uruchomił zbiórkę pieniędzy wśród swoich Klientów. Każdy Klient, który chce dołożyć swoją finansową cegiełkę do pomocy obywatelom Ukrainy, może skorzystać z możliwości wpłaty.

Wpłacam

 

Żeby zrobić wpłatę:
  • Wystarczy kliknąć w przycisk WPŁACAM, który przenosi bezpośrednio na stronę wpłat Polskiej Akcji Humanitarnej SOS Ukraina
  • Można wybrać jedną z sugerowanych na stronie kwot lub każdą inną – nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie.
  • Istnieje możliwość wpłaty jednorazowej lub cyklicznej – decyzja należy do darczyńcy.
  • Przy płatności można skorzystać z wielu form do wyboru: BLIK, przelew tradycyjny lub płatność kartą.
Gdzie trafią pieniądze?

Pieniądze trafią bezpośrednio na konto organizacji Polska Akcja Humanitarna w ramach akcji SOS Ukraina. Inez Jaworska, Wiceprezeska Polskiego Stowarzyszenia Fundrisingu przy Polskiej Akcji Humanitarnej komentuje: „To wspaniałe, że Santander Consumer Bank – jego klienci, pracownicy i partnerzy chcą się zaangażować w naszą akcję SOS UKRAINA. Pomagamy ludziom, którzy muszą uciekać ze swoich domów i to im zapewniamy pomoc bezpośrednią, włączając w to żywność, pomoc psychologiczną i inne formy wsparcia. Działamy szeroko – pomagamy osobom, które są poszkodowane w wyniku konfliktu, w tym także tym, które przemieszczają się wewnątrz kraju oraz uchodźczyniom i uchodźcom, którzy przyjeżdżają do Polski”.

Biorąc pod uwagę dramatyczną sytuację w jakiej znaleźli się mieszkańcy Ukrainy, znaczenie będzie miała trwała, długoterminowa pomoc. Właśnie dlatego umożliwiamy naszym Klientom możliwość ich wsparcia do czego będziemy ich zachęcać w naszych działaniach komunikacyjnych. „Jestem przekonany, że działając wspólnie z kilkoma milionami naszych Klientów możemy zdziałać wiele dobrego i pomóc wielu osobom dotkniętym przez wojnę w Ukrainie. Każdy rodzaj wsparcia, wszystkie gesty solidarności dla naszych ukraińskich sąsiadów mają ogromne znaczenie i przekładają się na konkretną pomoc na miejscu w Ukrainie czy tutaj w Polsce. „Ciebie wszak rzecz dotyczy, gdy ściana u sąsiada płonie” powiedział kiedyś Horacy i dziś te słowa są wyjątkowo aktualne. Dlatego zachęcam wszystkich do włączenia się do naszej akcji i z góry dziękuję za zaangażowanie” – komentuje Przemysław Kończal, Prezes Santander Consumer Banku.