Karta Ratalna Comfort Plus ze stałą spłatą

Pierwsza karta kredytowa z zawsze równą spłatą
RRSO (30,35%)

Pouczenie prawne

Korzyści

Kupuj, co chcesz i gdzie chcesz. Później spłacaj zawsze taką samą kwotę, jaką sobie ustalisz na starcie. Bez niespodzianek.

 

Czekasz na wypłatę, a pojawiła się świetna okazja zakupowa? Potrzebujesz zastrzyku gotówki na remont lub na sprzęt do domu? A może masz zaplanowane większe wydatki? Z kartą ratalną masz stały dostęp do dodatkowych pieniędzy na dowolne wydatki. To Ty decydujesz, kiedy ich użyjesz i jak!

Z karty ratalnej możesz korzystać na całym świecie. Zapłacisz nią za zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie. W razie potrzeby wypłacisz również pieniądze z bankomatu.
Kwota do spłaty jest zawsze stała, taka jaką sobie ustalisz na starcie. To sprawia, że z łatwością kontrolujesz wydatki.

 O Karcie

Z kartą ratalną kontrola wydatków to pestka!

Z kartą ratalną zrobisz wygodnie zakupy, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez względu na to, jaką kwotę  wykorzystasz w ramach limitu, masz pewność, że wymagana kwota do spłaty nigdy nie ulegnie zmianie.

Możesz ustawić stałą spłatę ze swojego konta i zapomnieć o sprawdzaniu co miesiąc kwoty do spłaty. To wygodne.

Jeśli zechcesz spłacić kartę szybciej, to żaden problem! Po prostu spłacasz większe kwoty.

Połącz swobodę zakupów ze stałą spłatą

Wygodne zakupy na raty już znasz. A z kartą ratalną możesz kupować jeszcze wygodniej. Nie musisz szukać sklepu, który oferuje wybrany produkt w dobrej cenie i możliwość spłaty w ratach. To Ty wybierasz sklep, płacisz za zakupy kartą ratalną, a później spłacasz co miesiąc w równych kwotach – tak jak znane Ci raty.

Korzystaj z kredytu bez odsetek

Pojawiła się świetna okazja zakupowa, a Ty czekasz na wynagrodzenie? Możesz za zakupy zapłacić kartą. Jeżeli spłacisz całość zadłużenia na karcie w terminie podanym na zestawieniu, nie zapłacisz żadnych odsetek od kwoty zakupów opłaconych kartą (skorzystasz z okresu bezodsetkowego)1.

 

Masz 4 terminy spłaty do wyboru!

Możesz wybrać jeden z 4 terminów spłaty karty, tak aby dopasować go do daty wpływu Twojego wynagrodzenia. W bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej możesz szybko i wygodnie spłacić zadłużenie za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

 

Jak korzystać z Karty Ratalnej

Informacje o karcie ratalnej

Bezpieczeństwo karty ratalnej

Płatności zbliżeniowe kartą ratalną

Zakupy w Internecie z kartą ratalną

Okres bezodsetkowy na karcie ratalnej

Porównanie kart

Różnice i podobieństwa pomiędzy kartami znajdziesz | tutaj.

Promocje

Ubezpieczenia

Możesz wybrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb - zapewnij ochronę sobie i bliskim na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Wymagane dokumenty

Do wypełnienia wniosku będziesz potrzebować dokument tożsamości i informacje o zarobkach.

W uzasadnionych sytuacjach, poprosimy Cię o dokumenty potwierdzające dochód.

1.Dokumenty potwierdzające tożsamość - dowód osobisty (dotyczy osób mających obywatelstwo polskie)

 Nie masz polskiego obywatelstwa? Sprawdź, jakich dokumentów potrzebujesz

 • Obywatele Unii Europejskiej
  zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE lub potwierdzenie  pobytu stałego obywatela UE oraz paszport lub karta ID kraju UE
 • Obcokrajowcy spoza Unii Europejskiej, będący członkami rodzin obywateli UE
  karta pobytu lub karta pobytowa
 • Obcokrajowcy spoza Unii Europejskiej
  karta pobytu
   

2. Dokumenty potwierdzające rozdzielność majątkową.
Bank może wymagać przedstawienia dokumentów potwierdzających rozdzielność majątkową. Dokumentem potwierdzającym rozdzielność majątkową małżonków może być akt notarialny lub prawomocne orzeczenie sądu (w tym orzeczenie separacji). 

3. Dokumenty potwierdzające dochód

Możliwe, że będziemy potrzebować od Ciebie dokumenty potwierdzające dochód.
Rodzaje dokumentów, które będą wymagane, zależą od Twojego źródła dochodu.

Gdy Twoje dokumenty będą niekompletne możemy skontaktować się z Tobą i poprosić o ich uzupełnienie.

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę

Jeśli jesteś na rencie, emeryturze lub masz świadczenia opiekuńcze

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą

Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne

Jeśli masz umowę cywilno-prawną lub inne źródło dochodu

Lista dokumentów dla Karty Ratalnej

Obowiązuje od 08.03.2024, dotyczy umów zawartych od 31.08.2022
Ważne od 15 stycznia 2020 r.
Obowiązuje od 08.03.2024, dotyczy umów zawartych do 30.08.2022

Ważne telefony

Oferta karty
195 00

Chcesz poznać ofertę karty?
Masz już kartę i potrzebujesz naszej pomocy?
Zadzwoń. We wszystkim chętnie pomożemy.

Zastrzeżenie karty
71 358 22 20 lub
828 828 828

Jeśli straciłeś kartę, zadzwoń niezwłocznie.
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

 

Informacje dodatkowe

Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 2000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości  18,50 % oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 15 zł, spłacanego w odstępach miesięcznych w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) w stałej wysokości 150 zł, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient posiada umowę o kartę kredytową przez okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 05.10.2023 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2486,14 zł; całkowity koszt kredytu: 486,14 zł i obejmuje odsetki:  321,14 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 165 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 30,35 %.

1 Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 2000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości  18,50 %, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 05.10.2023 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł; całkowity koszt kredytu: 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

2 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Comfort Plus ze stałą spłatą dostępnej w zakładce Dokumenty.

 

Jeśli już masz

Jeśli już masz

Jeśli jesteś już posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku, zajrzyj na stronę z przydatnymi informacjami.

Zobacz

Możesz również:

 Odwiedzić oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00

Przejdź do kontaktu