Karta ratalna Comfort Plus ze stałą spłatą

Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat 3  RRSO (31,21%)

 

Pouczenie prawne

Korzyści

Płać kartą ratalną za zakupy za minimum 300 zł miesięcznie i zyskaj3
 

300 zł

na dowolne zakupy
Otrzymasz 6 razy po 50 zł prosto
na rachunek swojej karty

0 zł

miesięcznej opłaty
Otrzymasz nagrodę w wysokości
miesięcznej opłaty nawet przez
13 miesięcy

 


Kupuj, co chcesz i gdzie chcesz.
Później spłacaj zawsze taką samą kwotę, jaką sobie ustalisz na starcie. Bez niespodzianek.

 

Czekasz na wypłatę, a pojawiła się świetna okazja zakupowa? Potrzebujesz zastrzyku gotówki na remont lub na sprzęt do domu? A może masz zaplanowane większe wydatki? Z kartą ratalną masz stały dostęp do dodatkowych pieniędzy na dowolne wydatki. To Ty decydujesz, kiedy ich użyjesz i jak!

Z karty ratalnej możesz korzystać na całym świecie. Zapłacisz nią za zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie. W razie potrzeby wypłacisz również pieniądze z bankomatu.
Kwota do spłaty jest zawsze stała, taka jaką sobie ustalisz na starcie. To sprawia, że z łatwością kontrolujesz wydatki.

 

O karcie

Z kartą ratalną kontrola wydatków to pestka!

Z kartą ratalną zrobisz wygodnie zakupy, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez względu na to, jaką kwotę  wykorzystasz w ramach limitu, masz pewność, że wymagana kwota do spłaty nigdy nie ulegnie zmianie.

Możesz ustawić stałą spłatę ze swojego konta i zapomnieć o sprawdzaniu co miesiąc kwoty do spłaty. To wygodne.

Jeśli zechcesz spłacić kartę szybciej, to żaden problem! Po prostu spłacasz większe kwoty.

Połącz swobodę zakupów ze stałą spłatą

Wygodne zakupy na raty już znasz. A z kartą ratalną możesz kupować jeszcze wygodniej. Nie musisz szukać sklepu, który oferuje wybrany produkt w dobrej cenie i możliwość spłaty w ratach. To Ty wybierasz sklep, płacisz za zakupy kartą ratalną, a później spłacasz co miesiąc w równych kwotach – tak jak znane Ci raty.

Korzystaj z kredytu bez odsetek

Pojawiła się świetna okazja zakupowa, a Ty czekasz na wynagrodzenie? Możesz za zakupy zapłacić kartą. Jeżeli spłacisz całość zadłużenia na karcie w terminie podanym na zestawieniu, nie zapłacisz żadnych odsetek od kwoty zakupów opłaconych kartą (skorzystasz z okresu bezodsetkowego)1.

 

Masz 4 terminy spłaty do wyboru!

Możesz wybrać jeden z 4 terminów spłaty karty, tak aby dopasować go do daty wpływu Twojego wynagrodzenia. W bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej możesz szybko i wygodnie spłacić zadłużenie za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

 

Stała spłata

Wybierz kwotę, jaką chcesz spłacać miesięcznie, i sprawdź, jaki możesz otrzymać limit

Wybierz ile chcesz spłacać miesięcznie

100 PLN
100 PLN 500 PLN

Limit jaki możemy Ci przyznać dla wybranej kwoty do spłaty

od 1000 PLN do 2000 PLN

Przykład

Jeśli wybierzesz miesięczną stałą kwotę 200 zł do spłaty, to otrzymasz limit z przedziału od 3100 do 4000 zł. Wysokość przyznanego limitu będzie zależeć od Twoich potrzeb i Twojej zdolności kredytowej.
Limit to pieniądze na karcie do Twojej dyspozycji. Za każdym razem, kiedy korzystasz z karty, kwota dostępnego limitu się zmniejsza. A kiedy spłacasz kartę, rośnie kwota dostępnego limitu.
Miesięczna stała kwota do spłaty zawiera odsetki i opłatę za kartę. Jest zawsze stała bez względu na ilość i wartość zakupów. Spłacasz co miesiąc 200 zł, niezależnie, czy wykorzystasz z karty 800 zł jednorazowo czy 2500 zł w ramach kilku zakupów. 

Miesięczna opłata za kartę to 15 zł. Jeśli w danym miesiącu zapłacisz kartą za zakupy więcej niż 1000 zł, miesięczna opłata wyniesie 0 zł.

 

Jak otrzymać kartę

 
Zadzwoń na infolinię
i dowiedz się więcej
tel.: 195 00
 
Wypełnij formularz
Nasz doradca oddzwoni
 
Przyjdź do Oddziału
i otrzymaj kartę od ręki

 

Jak korzystać

Informacje o karcie

Bezpieczeństwo

Płatności zbliżeniowe

Zakupy w Internecie

Okres bezodsetkowy

Porównanie kart

Różnice i podobieństwa pomiędzy kartami znajdziesz | tutaj.

Promocje

Ubezpieczenia

Możesz wybrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb - zapewnij ochronę sobie i bliskim na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Ważne telefony

Oferta karty
195 00

Chcesz poznać ofertę karty?
Masz już kartę i potrzebujesz naszej pomocy?
Zadzwoń. We wszystkim chętnie pomożemy.

Zastrzeżenie karty
71 358 22 20 lub
828 828 828

Jeśli straciłeś kartę, zadzwoń niezwłocznie.
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora

 

Informacje dodatkowe

Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 2000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości  17,50 % oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 15 zł, spłacanego w odstępach miesięcznych w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) w stałej wysokości 100 zł, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2469,03 zł; całkowity koszt kredytu: 469,03 zł i obejmuje odsetki:  289,03 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 180 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 31,21%.

1Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 2000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości  17,50 %, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł; całkowity koszt kredytu: 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

2 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Comfort Plus ze stałą spłatą dostępnej w zakładce Dokumenty.

3 Szczegóły  w Regulaminie Promocji „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat” dla kart kredytowych Visa Comfort Plus ze stałą spłatą Santander Consumer Bank S.A.

Jeśli już masz

Jeśli już masz

Jeśli jesteś już posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku, zajrzyj na stronę z przydatnymi informacjami.

Zobacz