195 00**

Puchary Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Puchary Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Puchar Polski i Puchary Regionalne Nordic Walking

Puchar Polski Nordic Walking 2018 odbywa się już po raz dziewiąty, a jego organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking. Celem imprezy jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, ale też promowanie spędzania czasu z rodziną oraz aktywnego stylu życia. Nie ważne, czy masz wieloletnie doświadczenie, czy też dopiero wchodzisz w świat Nordic Walking – Puchar Polski jest otwarty zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem.

W tegorocznej edycji na uczestników czeka 7 wyjątkowych imprez na terenie całej Polski. Lokalne edycje Pucharu to przede wszystkim fantastyczna okazja dla mieszkańców na niebanalne spędzenie czasu z rodziną – szansa, by wygrać zdrowie! Wszystkie spotkania organizuje Polska Federacja Nordic Walking. To największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju.

Zawodnicy startują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych, na dystansach 5, 10 i 21 km.  Przy zapisach obowiązuje pakiet standard, którego koszt to  około 35 złotych do 10 dni przed wybraną imprezą. Na 10 do 4 dni przed datą zawodów stawka wzrasta do 40 złotych (szczegóły w Regulaminie).

W tym roku, w ramach Akademii Zdrowia Santandera, wspieramy również organizację Pucharów Regionalnych Nordic Walking.

 

Wiemy, że warto i dlatego gorąco zachęcamy Cię do zapisów na każde zawody za pośrednictwem strony Pucharu Polski. Tutaj możesz się zapisać.

 

Santander Consumer Bank jako sponsor strategiczny jak co roku dysponuje pulą darmowych wejściówek dla partnerów biznesowych i pracowników. Nie zwlekaj i zapisz się – kto pierwszy, ten lepszy! Pamiętaj o wpisaniu w zgłoszeniu nazwy klubu - Santander Consumer Bank, a dostaniesz darmową wejściówkę.

Każdy, kto ukończy marsz na wybranym dystansie, otrzyma pamiątkowy medal, a jeśli znajdzie się na podium – okolicznościowy puchar.
Prawdziwie bezcenna jest jednak Twoja forma fizyczna i radość życia, która pojawi się w wyniku uwalniania endorfin!

 

Zaplanuj sobie weekend z rodziną i Nordic Walking!

Mapa zawodów Pucharów Nordic Walking

 

Szczegóły zawodów Pucharów Nordic Walking

Relacje z zawodów

Mielno 5.05.2018. Tegoroczna inauguracja cyklu Pucharu Polski miała miejsce 5 maja w Mielnie. W zawodach na dystansach 5, 10 i 21 km oraz w marszu dla najmłodszych adeptów Nordic Walking udział wzięło 358 osób. Pogoda dopisała, świeciło słońce, ale temperatura była około 15 stopni, więc idealna do marszu. Tym razem organizatorzy poprowadzili trasę przez las i miasteczko, a tylko około 250 metrów wiodło przez plażę. Długi weekend majowy ściągnął do uroczej nadmorskiej miejscowości bardzo wielu urlopowiczów. Na głównym deptaku mieleńskim skupiło się kilkuset turystów i mieszkańców, którzy ochoczo dopingowali zawodnikom, a po skończonych zmaganiach bawili się przy dźwiękach disco polo. Kolejny Puchar Polski już 19 maja w Konstancinie-Jeziornej.

 

[Galeria zdjęć z Pucharu Polski Nordic Walking Mielno; prawa autorskie PFNW]

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji