Darmowe treningi AZS

Trenuj za darmo pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

Trenuj za darmo pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

Już niedługo szczegółowe informacje o wydarzeniach w 2020 roku!

Nordic Walking to samo zdrowie – wszędzie, dla każdego, bez względu na wiek, sprawność fizyczną czy zasobność portfela. Kolejny już raz promujemy ten niezwykły sport za pomocą cyklu darmowych treningów w 30 miejscowościach, w różnych częściach Polski.

Treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku to unikatowe przedsięwzięcie – całkowicie bezpłatne, dobrowolne i otwarte dla wszystkich.

W wybranych miejscowościach - sprawdź miejscowości na liście, raz w tygodniu przez 16 tygodni będą odbywały się wspólne ćwiczenia, a Polska Federacja Nordic Walking zadba o to, by nie zabrakło wykwalifikowanych instruktorów, którzy poprowadzą je w profesjonalny sposób. Uwaga! Lista miejscowości może być aktualizowana w miarę dołączania do programu kolejnych miejscowości. Bądź na bieżąco!

Jak to działa? 
Startujemy we wtorek 14 maja. Zaplanowaliśmy aż 16 treningów, w każdy wtorek o godz. 18:00. Po przybyciu na miejsce uczestnicy powinni zgłosić się do organizatorów, by mogli stworzyć listę obecności. Chętni powinni być ubrani w strój sportowy, prosimy też o przyniesienie ze sobą własnych kijków do nordic walking.

 

Prosimy o punktualne przybycie, gdyż po krótkiej rozgrzewce grupy ruszają w trasę. 

Wychodzimy do Was z Nordic Walking – chodźcie z nami! Pamiętajcie – zajęcia są całkowicie bezpłatne!
 

Szukasz inspiracji o tym, jak trenować samodzielnie? Sprawdź nasz Poradnik i odwiedź bloga Santander Consumer Banku, gdzie piszemy o przygotowaniach do przygody z nordic walking.

Terminarz treningów