Puchary Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Puchary Nordic Walking

Już niedługo szczegółowe informacje o wydarzeniach w 2020 roku!

Puchar Polski Nordic Walking 2019 odbywa się już po raz dziesiąty, a jego organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking. Celem imprezy jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, ale też promowanie spędzania czasu z rodziną oraz aktywnego stylu życia. Nie ważne, czy masz wieloletnie doświadczenie, czy też dopiero wchodzisz w świat Nordic Walking – Puchar Polski jest otwarty zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem.

W tegorocznej edycji na uczestników czeka 8 wyjątkowych imprez na terenie całej Polski. Lokalne edycje Pucharu to przede wszystkim fantastyczna okazja dla mieszkańców na niebanalne spędzenie czasu z rodziną – szansa, by wygrać zdrowie! To największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju.

Zawodnicy jak co roku startują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych, na dystansach 5, 10 i 21 km.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku, wspieramy również organizację Pucharów Regionalnych Nordic Walking.

Wiemy, że warto i dlatego gorąco zachęcamy Cię do zapisów na każde zawody za pośrednictwem strony Pucharu Polski. 

Santander Consumer Bank jako sponsor strategiczny jak co roku dysponuje pulą darmowych wejściówek dla partnerów biznesowych i pracowników. Nie zwlekaj i zapisz się – kto pierwszy, ten lepszy! Pamiętaj o wpisaniu w zgłoszeniu nazwy klubu - Santander Consumer Bank, a dostaniesz darmową wejściówkę.

Każdy, kto ukończy marsz na wybranym dystansie, otrzyma pamiątkowy medal, a jeśli znajdzie się na podium – okolicznościowy puchar.
Prawdziwie bezcenna jest jednak Twoja forma fizyczna i radość życia, która pojawi się w wyniku uwalniania endorfin!

Zaplanuj sobie weekend z rodziną i Nordic Walking!

Szczegóły zawodów Pucharów Nordic Walking

Relacje z zawodów

Kolbuszowa 1.06.2019. Lato rozpoczęło się na dla nas na sportowo.

W sobotę, 1 czerwca w Kolbuszowej ekipa z Santander Consumer Banku wzięła udział w kolejnym Pucharze Polski Nordic Walking. Impreza zorganizowana na stadionie Werynii przyciągnęła zawodników z całego kraju. Uczestnicy wystartowali na dystansach 5, 10 oraz 21 km, w kilku kategoriach wiekowych. Razem z rodzinami i przyjaciółmi, pracownicy banku stworzyli silną reprezentację złożoną z 26 osób, z oddziałów w Dębicy, Sanoku, Stalowej Woli, Rzeszowie i Tarnobrzegu.

Imprezę otworzyła wspólna rozgrzewka z profesjonalnym instruktorem, który czuwał nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń. Mimo dużej konkurencji aż trzem uczestnikom z naszej ekipy udało się wygrać na dystansie 5 km! Tomasz Piasta, Staś Piasta i Kuba Wojtas dzielnie rywalizowali i mogą teraz pochwalić się pucharami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Akademia zdrowia Relacje z zawodów

Akademia zdrowia Relacje z zawodów

 

Polańczyk 2.06.2019. Ciąg dalszy aktywnego weekendu z nordic walking. Tym razem drużyna Santander Consumer Banku wystartowała w Pucharze Regionalnym w Polańczyku. Reprezentowało nas dziewięciu dzielnych zawodników z Dębicy i Jasła. W marszach wzięli udział pracownicy z rodzinami i znajomymi. Z kijkami szły także dzieci!

Impreza odbyła się w Amfiteatrze przy ul. Zdrojowej. Amatorzy nordic walking rywalizowali na dystansach 5 i 10 km, w różnych kategoriach wiekowych. Dla najmłodszych przygotowano specjalny dystans Mini Nordic Walking (400 m), bo celem imprezy jest także promowanie spędzania czasu w gronie rodziny. Ten wyjątkowy sport nie wymaga przecież specjalnego przygotowania.

I tym razem, wśród ekipy Santender Consumer Banku znaleźli się zwycięzcy! Joanna Rówińska i Paweł Rówiński pokonali przeciwników w rywalizacji na 5 km. Gratulujemy sportowej postawy oraz wytrwałości.

Już za miesiąc – 6 lipca startujemy w Polanicy. Zapraszamy do zapisów!

Akademia Zdrowia Relacje z zawodów

Urszula Nylec – kierowniczka oddziału w Dębicy, napisała w swojej relacji:

Po minionym weekendzie jedno można powiedzieć na pewno – Region Rzeszów wie, że najważniejsze w sporcie to systematyczność – raz w roku NW musi być :)

To już kolejny rok, w którym tak licznie reprezentujemy SCB na Pucharze Polski NW w Kolbuszowej i Pucharze Regionalnym NW w Polańczyku.

Miło było być częścią tak uśmiechniętej ekipy :)