Infolinia: 195 00**

Puchary Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Puchary Nordic Walking

Puchar Polski Nordic Walking 2019 odbywa się już po raz dziesiąty, a jego organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking. Celem imprezy jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, ale też promowanie spędzania czasu z rodziną oraz aktywnego stylu życia. Nie ważne, czy masz wieloletnie doświadczenie, czy też dopiero wchodzisz w świat Nordic Walking – Puchar Polski jest otwarty zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem.

W tegorocznej edycji na uczestników czeka 8 wyjątkowych imprez na terenie całej Polski. Lokalne edycje Pucharu to przede wszystkim fantastyczna okazja dla mieszkańców na niebanalne spędzenie czasu z rodziną – szansa, by wygrać zdrowie! To największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju.

Zawodnicy jak co roku startują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych, na dystansach 5, 10 i 21 km. Szczegółowe informacje na temat terminów, zapisów i opłat znajdują się w Regulaminie).

Podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku, wspieramy również organizację Pucharów Regionalnych Nordic Walking.

Wiemy, że warto i dlatego gorąco zachęcamy Cię do zapisów na każde zawody za pośrednictwem strony Pucharu Polski. Tutaj możesz się zapisać.

Santander Consumer Bank jako sponsor strategiczny jak co roku dysponuje pulą darmowych wejściówek dla partnerów biznesowych i pracowników. Nie zwlekaj i zapisz się – kto pierwszy, ten lepszy! Pamiętaj o wpisaniu w zgłoszeniu nazwy klubu - Santander Consumer Bank, a dostaniesz darmową wejściówkę.

Każdy, kto ukończy marsz na wybranym dystansie, otrzyma pamiątkowy medal, a jeśli znajdzie się na podium – okolicznościowy puchar.
Prawdziwie bezcenna jest jednak Twoja forma fizyczna i radość życia, która pojawi się w wyniku uwalniania endorfin!

Zaplanuj sobie weekend z rodziną i Nordic Walking!

Szczegóły zawodów Pucharów Nordic Walking

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji