Infolinia: 195 00

Załóż Rachunek oszczędnościowy online

Wygoda
Dostęp do środków online 24/7
Elastyczność
Dowolna ilość wpłat i wypłat w miesiącu
Za darmo
Bez opłat za prowadzenie Rachunku i za przelewy

 

Sprawdź propozycję dla Ciebie

Korzyści
Promocyjne oprocentowanie dla Nowych Środków  0,70% do 200 000 zł
Elastyczność
Czas oszczędzania
Dopisywany zysk
Co miesiąc 

 

Pouczenie prawne

Rachunek Oszczędnościowy w Santander Consumer Banku to przyjazna forma oszczędzania pieniędzy przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Lokuj swoje pieniądze kiedy i jak chcesz. Wszystko bez konieczności zakładania specjalnego konta oszczędnościowego powiązanego z nowym ROR.
W Santander Consumer Banku oszczędzasz online bez zakładania ROR. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu Twoje pieniądze mogą zarabiać przez cały czas – a Ty w razie potrzeby możesz wpłacić i wypłacić dowolną kwotę.
Lokujesz swoje pieniądze? Pomyśl o wyborze Rachunku Oszczędnościowego, dzięki któremu możesz cieszyć się elastycznym oszczędzaniem, przyjaznym oprocentowaniem i swobodą dysponowania Twoimi pieniędzmi, podglądając stan swoich oszczędności w bankowości elektronicznej, czyli bankowości internetowej a już niedługo także w aplikacji mobilnej.
Lokaty, depozyty, a od teraz Rachunek Oszczędnościowy pomogą Ci oszczędzać swoje pieniądze tak jak chcesz. Korzystając z rozwiązania do oszczędzania pieniędzy online możesz mieć dostęp do nich przez cały czas, a odsetki zasilą Twój rachunek oszczędnościowy co miesiąc. Co ważne, oprocentowanie naliczamy od momentu pojawienia się pieniędzy.

Możesz również

 Odwiedzić oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00

Przejdź do kontaktu