Podniesienie limitu

Już teraz zawnioskuj o podwyższenie limitu1 kredytowego na swojej karcie kredytowej. Wyższy limit to większe możliwości w planowaniu zakupów oraz większa elastyczność w realizowaniu planów. Dodatkową gotówkę możesz wykorzystać od ręki na realizację swoich potrzeb. Wejdź do bankowości internetowej i wybierz przycisk „podnieś limit”.

Jak to działa?

Podniesienie limitu karty kredytowej w 5 krokach 

1. Dopasuj limit do swoich potrzeb 
     

Wybierz nową kwotę limitu.

 

2. Potwierdź lub
uzupełnij dane
 

Potrzebny Ci będzie dowód osobisty i informacje o dochodzie.       

3. Zaakceptuj propozycje
nowego limitu

Naszą decyzję o podwyższeniu limitu
otrzymasz na Twój adres e-mail. Zaakceptuj na
wniosku propozycję nowego limitu.     

4. Zaakceptuj dokumenty
i warunki umowy

Przygotujemy dokumenty umowne i prześlemy je na Twój adres e-mail. Zapoznaj się z nimi
oraz zaakceptuj warunki umowy na wniosku przez wpisanie kodu sms, który otrzymasz na swój numer telefonu.      

5. Nowy limit już do twojej dyspozycji  

Gratulujemy! Cały proces już za Tobą. Teraz możesz się już cieszyć nową kwotą limitu.

Zaloguj się do Bankowości internetowej

 

RRSO 28,42% (dla najczęściej wybieranej karty)

Dla karty kredytowej Comfort oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy podwyższeniu limitu kredytowego do kwoty 3000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia Aneksu przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 18,50% spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 05.10.2023 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 3688,16 zł; całkowity koszt kredytu: 688,16 zł i obejmuje odsetki: 485,34 zł, opłatę miesięczną za obsługę karty: 104,50 zł, składkę z tytułu ubezpieczenia indywidualnego: 115,20 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,42%.

1Zmiana wysokości przyznanego limitu kredytowego na prośbę Klienta zgodnie z TOiP wynosi 10,00 zł. Opłata obciąża przyznany limit kredytowy i jest naliczana w ciągu 7 dni po realizacji dyspozycji Posiadacza karty.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego na karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A., z siedzibą we Wrocławiu.