Szanowni Państwo,

aktualnie mamy przejściową awarię wybranych systemów informatycznych, która wpływa na procesy sprzedażowe. To oznacza, że tymczasowo nie możemy obsługiwać Klientów w zakresie sprzedaży. Awaria ta jest niezależna od Santander Consumer Banku, ale pracujemy, aby przywrócić sprawne działanie naszych systemów jak najszybciej. Awaria nie ma w wpływu na bezpieczeństwo danych Klientów naszego banku oraz ich finansów. Przepraszamy za utrudnienia i zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej zapewnić naszym Klientom pełny dostęp do usług sprzedażowych.

Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

Wiosenna konsolidacja korzyści

Wiosenna konsolidacja korzyści


Wiosenny przypływ motywacji warto wykorzystać bez zbędnej zwłoki . Dobra energia to najlepsze wsparcie, aby działać tu i teraz. Jednak planowanie nie będzie wygodne i skuteczne, jeśli nie przygotujesz  odpowiedniego zaplecza finansowego.
Porządek w finansach
Najważniejszy jest oczywiście odpowiedni budżet  oraz sprawdzone i bezpieczne źródło finansowania. Również istotne może być jednak przejrzenie i uporządkowanie aktualnych wydatków. Sprawdź, ile różnych rat kredytów i pożyczek płacisz. Czy nie lepiej byłoby je połączyć w jedną, wygodną ratę, która - może okazać się niższa niż suma tych dotychczasowych?
Kredyt konsolidacyjny to szczególny rodzaj kredytu, który pozwala na scalenie zobowiązań takich jak:
·       kredyty i pożyczki gotówkowe,
·       kredyty konsumenckie (na zakup towarów i usług),
·       kredyty samochodowe.

Niezależnie od tego, co połączysz, efekt będzie jeden – jedna rata.
Jedna rata i dodatkowa gotówka
Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku to nie tylko jedna rata i jeden termin spłaty. Dzięki temu, że całościowe zobowiązanie można rozłożyć na większą liczbę miesięcy, nowa rata może być niższa niż suma aktualnych rat.
Decydując się na konsolidację rat, możesz dodatkowo otrzymać nawet do 150 000 zł. Taka suma sprawi, że urzeczywistnią się nie tylko wiosenne, ale także wakacyjne plany. Remont, odświeżenie wnętrza mieszkania, sprzęt sportowy, podróże – to tylko cześć celów, które możesz zrealizować w najbliższych miesiącach.
Dodatkowa gotówka zostanie dołączona do Twoich dotychczasowych zobowiązań. Spłacając jedną ratę, będziesz spłacać także te nowe środki. Za jednym zamachem uporządkujesz swoje finanse i dodatkowo zrealizujesz ambitne plany. Na tym właśnie polega wiosenna konsolidacja korzyści w Santander Consumer Banku!

Podobne tematy