Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

Comfortowe zakupy ze zwrotem gotówki

Niespodziewane wydatki dotykają każdego, ale tylko nieliczni są na nie odpowiednio przygotowani. W takich momentach przydaje się karta kredytowa, która jest niezastąpiona nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale także bardzo ułatwia życie. Taka karta daje też dodatkowe korzyści, o czym doskonale wiedzą klienci Santander Consumer Banku.


Polacy przekonali się już do kart kredytowych. Według styczniowego raportu BIK w 2023 roku banki i SKOK-i wydały ich 15,3% więcej niż rok wcześniej. Wartość limitów na kartach też była wyższa – aż o 21%. Trudno się temu dziwić - przyzwyczailiśmy się do wygody i dodatkowych środków, które „czekają” na niespodziewane wydatki lub są wykorzystywane do rozkładania płatności w czasie.


400 zł dla Ciebie!


Niektóre banki do swoich karty oferują znacznie więcej niż tylko „podręczny” kredyt. Dobrym przykładem jest karta Visa Comfort, o którą możesz wnioskować w Santander Consumer Banku. Teraz poza natychmiastowym dostępem do dodatkowych środków, karta daje także możliwość otrzymania zwrotu gotówki. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, by co miesiąc dostać 100 zł. W sumie można w ten sposób zyskać nawet 400 zł.


Z kartą Visa Comfort warto też przystąpić do programu Visa Benefit, w którym czekają zniżki i promocje od partnerów. Dzięki temu zakupy będą jeszcze bardziej atrakcyjne, a w budżecie domowym zostanie więcej środków na inne ważne wydatki.


Jeszcze więcej możliwości


Właściciele karty Visa Comfort Santander Consumer Banku nie ponoszą opłat za obsługę i korzystają z okresu bezodsetkowego nawet przez 54 dni. Karta umożliwia wygodne płatności zbliżeniowe oraz internetowe i pozwala na wybieranie gotówki z bankomatów. Co istotne, umowa o kartę jest zawierana zdalnie, więc nie trzeba w tym celu wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na telefon od konsultanta.


Nie przegap korzyści


Lepiej nie czekać zbyt długo z podjęciem decyzji o wzięciu karty. Promocja umożliwiająca otrzymanie zwrotu w wysokości nawet 400 zł jest limitowana, więc w każdej chwili ta wyjątkowa okazja może zniknąć.
Dlatego jeszcze dziś comfortowo sięgnij po kartę i ciesz się wszystkimi benefitami, jakie z niej płyną.
Regulamin promocji dostępny TUTAJ.