Ważna informacja dotycząca zmian w naszych oddziałach.

Mamy ważną informację na temat zmian w obsłudze produktów depozytowych w oddziałach naszego banku.

Z czego wynikają zmiany

Większość banków w Polsce ogranicza liczbę oddziałów i zachęca klientów do korzystania z usług finansowych głównie przez internet lub telefon.

My wiemy jednak, że nadal wielu naszych klientów preferuje bezpośredni kontakt z naszymi doradcami. Dlatego zdecydowaliśmy się zrezygnować z obsługi produktów oszczędnościowych wyłącznie w niektórych oddziałach. W większości naszych oddziałów nadal załatwisz wszystkie sprawy związane z Twoimi oszczędnościami.

O co Cię prosimy

Zanim udasz się do naszego oddziału, prosimy, upewnij się czy w tym miejscu prowadzimy obsługę lokat i rachunków oszczędnościowych.

Gdzie możesz sprawdzić informacje o oddziałach

Aktualne informacje na temat oddziałów z obsługą produktów depozytowych możesz uzyskać:

 1. przez Internet 
  www.santaderconsumer.pl – w zakładce Mapa oddziałów.
   

  Taka ikona przy adresie oddziału oznacza, że w tym oddziale będziesz mógł uzyskać informacje na temat swoich depozytów. Przekreślona ikona oznacza, że wybrany oddział nie prowadzi obsługi depozytowej.

 2. telefonicznie
  pod  numerem infolinii 71 358 21 60 – nasi konsultanci przekażą Ci informacje o najbliższych oddziałach i dostępnych w nich usługach.

Uwaga: Przed planowaną wizytą w oddziale upewnij się, czy aktualnie prowadzimy w nim obsługę wszystkich produktów.

Dla Twojej wygody, uaktualniliśmy zakładkę mapa oddziałów | Tutaj – dodaliśmy ikonki, dzięki którym łatwo sprawdzisz jakie usługi są dostępne w wybranym oddziale.

 • Po kliknięciu na ikonkę z wybranym zakresem obsługi (np. karty kredytowe) lista oddziałów będzie zawierać te, w których możesz załatwić sprawę związaną z wybranym zakresem
 • Możesz wybrać kilka zakresów (np. karty kredytowe i obsługa posprzedażowa)

Przejdź do mapy oddziałów