Kredyt na motocykl

Motocykl, motorower, skuter czy quad?

Widzimy się na drodze!

RRSO 15,14% | Pouczenie prawne

Weź kredyt Sprawdź
Kredyt na motocykl

Zobacz, co zyskujesz

Sfinansujesz dowolny pojazd (motocykl, motorower, skuter, quad)

od osoby fizycznej, z komisu, od dealera, a także sprowadzony z zagranicy

Elastyczny okres kredytowania

do 72 miesięcy dla motocykli i quadów oraz do 36 miesięcy dla motorowerów i skuterów

Kredyt ze stałą lub zmienną stopą oprocentowania

sam zdecyduj co wybrać

Szybka decyzja kredytowa

już od 30 minut 2

Akceptujemy różne źródła dochodu

również z zagranicy

Połącz dochody z kilkoma osobami,

również niespokrewnionymi

Finansujemy motocykle elektryczne

dbaj z nami o środowisko

Jak otrzymać kredyt na motocykl?

Wybierz, jak Ci wygodnie

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy

tel: 71 773 29 06 Koszt zgodny z taryfą operatora

Oddzwonimy i omówimy szczegóły

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę

Ciesz się swoim nowym motocyklem

Możesz skorzystać z dodatkowych usług

Ubezpieczenie

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną propozycję ubezpieczeń.

Dzięki ubezpieczeniu Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie.

Ubezpieczenie działa już od następnego dnia od podpisania umowy.

Szczegółowy zakres znajdziesz tu.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Przedmiotem kredytu może być pojazd z salonu, komisu oraz od osoby fizycznej. Finansujemy zakup motocykla/quada nowego i używanego, ale w momencie spłaty ostatniej raty wiek pojazdu nie może przekroczyć 84 miesięcy.

Przedmiotem kredytowania może być motocykl/quad lub skuter sprowadzany z zagranicy. Szczegółowych informacji na temat całego procesu chętnie udzielimy Ci pod numerem telefonu 71 773 29 06 (stawka zgodnie z taryfą operatora) lub za pośrednictwem formularza https://www.santanderconsumer.pl/ldp/kredyt-na-motocykl/2004,0,1.html

Finansujemy zakup motocykla/quada, który w momencie spłaty ostatniej raty będzie miał nie więcej niż 7 lat oraz nowego skutera lub motoroweru.

Tak, współkredytobiorcą może być osoba niespokrewniona. Współkredytobiorca może ale nie musi być właścicielem kredytowanego pojazdu. Jeśli masz jakieś pytania - chętnie pomogą Ci nasi doradcy dostępni pod numerem telefonu 71 773 29 06 (stawka zgodnie z taryfą operatora).

Tak, może połączyć dochody z osobą niespokrewnioną. Współkredytobiorca może ale nie musi być właścicielem kredytowanego pojazdu. Sam o tym zdecydujesz.

Jest taka możliwość, ale zależy to od wielu czynników. W tej sprawie pomogą Ci nasi koledzy i koleżanki z infolinii dostępnej pod numerem 19500. Na potrzeby rozmowy przygotuj swój numer PESEL.

Tak.

Sposób dostarczenia dokumentów ustal z Naszym doradcą klienta lub zadzwoń pod nr 71 358 23 52 (stawka zgodnie z taryfą operatora).

Tak, przy zawieraniu umowy wskazujesz w którym dniu chcesz płacić ratę.

Nasza decyzja ważna jest 30 dni od daty jej wydania. Zmiana warunków kredytowania (jak np. zmiana pojazdu, który jest przedmiotem kredytowania) wymaga podjęcia przez nas decyzji ponownie.

Wniosek i umowę na kredyt samochodowy możesz procesować:

- przez infolinię - sposób podpisania umowy ustalamy indywidualnie

- przez naszego mobilnego doradcę klienta – jesteśmy obecni w wielu salonach i komisach samochodowych. Mamy dużą sieć doradców, którzy mogą Ci pomóc w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Na numer konta, który wpisany jest na umowę kupna-sprzedaży 

Pieniądze wypłacane są po uruchomieniu kredytu.

Tak – częściowo lub całkowicie – jak chcesz.

Oprocentowanie nominalne to koszt, który odnosi się jedynie do części kapitałowej kredytu lub pożyczki – koszt odsetkowy, oprocentowanie nominalne nie może przekroczyć aktualnej wartości czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

Oprocentowanie rzeczywiste to koszt, który odnosi się do całości kredytu: odsetek, dodatkowych opłat, prowizji i ubezpieczeń.

Zadzwoń 71 330 96 96 (stawka zgodnie z taryfą operatora) lub złóż zapytanie za pośrednictwem formularza Przejdź do kontaktu.

Informacje dodatkowe

Dla kredytu na motocykl oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 12.02.2024 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: cena pojazdu 19 700,00 zł; wpłata własna 0 000,00 zł; zmienna stopa oprocentowania kredytu: 10,99%, całkowity koszt kredytu 6 210,57 zł obejmuje: prowizję: 609,28 zł, odsetki: 4 881,29 zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego: 15 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 15,14%, całkowita kwota kredytu: 19 700,00 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 25 910,57 zł; wysokość 47 miesięcznych rat 539,81 zł, ostatnia rata korygująca 539,50 zł.

Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.