Szanowni Państwo,

aktualnie mamy przejściową awarię wybranych systemów informatycznych, która wpływa na procesy sprzedażowe. To oznacza, że tymczasowo nie możemy obsługiwać Klientów w zakresie sprzedaży. Awaria ta jest niezależna od Santander Consumer Banku, ale pracujemy, aby przywrócić sprawne działanie naszych systemów jak najszybciej. Awaria nie ma w wpływu na bezpieczeństwo danych Klientów naszego banku oraz ich finansów. Przepraszamy za utrudnienia i zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej zapewnić naszym Klientom pełny dostęp do usług sprzedażowych.

Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

zwINNY bank

Dołącz do nas i odkryj świat zwINNEJ bankowości

Idę tam
Zwinny Bank
Test 2

Lorem ipsum

Kariera

Nasze filary

Ludzie

Gramy tutaj główną rolę, bo tworzymy to miejsce! Wielu z nas pracuje w firmie już od lat, bo tu każda osoba może czuć się ważna i doceniana. Nasze zdanie się liczy i mamy realny wpływ na kreowanie przestrzeni, w której działamy. To nas nakręca do dalszej pracy nad tym, by każdy czuł się jak najlepiej.

Zwinny bank

Stale się zmieniamy, by pracowało się tutaj jeszcze przyjemniej. Porzucamy niepotrzebne schematy, wybieramy proste rozwiązania. To podejście daje nam więcej możliwości i swobody.

Komfort

Do wielu rzeczy mamy luźniejszy stosunek, ale w kwestii poczucia bezpieczeństwa jesteśmy bezkompromisowi. Tutaj czujemy prawdziwą stabilizację, wsparcie i work-life balance.

Rozwój

Stale poruszamy się naprzód i wyciskamy maksa z możliwości, jakie daje nam zwINNY bank. Tu rozwijamy się i lokalnie, i globalnie, ale zawsze swobodnie! Zobacz jak to wygląda.

Responsible banking

Kiedy trzeba, potrafimy brać sprawy bardzo serio. Dlatego jeśli chodzi o pomaganie i uświadamianie, angażujemy się w wiele akcji charytatywnych i edukacyjnych, i robimy to na 100%! Dowiedz się więcej

Praca u nas to inna para butów

Jesteśmy ekspertami w swojej branży i wcale nie musimy działać jak inni. Działamy nieszablonowo – tak jak lubimy i czujemy.

Sprawdź aktualne oferty
Kariera

Sprawdź nasze oferty pracy

Sprawdź kogo aktualnie szukamy

Pokaż aktualne oferty pracy

Jak przebiega rekrutacja

Wypełnienie formularza aplikacyjnego

Rozmowa telefoniczna z rekruterem/rekruterką

Spotkanie w biurze lub online

Decyzja

Dobra atmosfera to dla nas podstawa, także w procesie rekrutacji!

Dbamy o to, by przebiegała ona jak najbardziej komfortowo. My chcemy poznać Ciebie, a Ty chcesz poznać nas. I my to rozumiemy, dlatego na tym etapie masz możliwość spotkać się ze swoim przyszłym przełożonym czy kolegami i koleżankami z zespołu. Działamy tak, by pracowało się tu łatwiej, wygodnieji przyjemniej. Tak kreujemy zwINNĄ bankowość!

Skontaktuj się z naszym działem HR

Dlaczego warto do nas dołączyć

Hybrydowy model pracy

Karta sportowa Multisport

Program poleceń

Spotkanie w biurze lub online

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Co mówią o nas nasi pracownicy

Aliquam rutrum, mi quis laoreet rutrum, erat nulla pellentesque ante, at scelerisque neque felis sed elit. Aenean mi nulla, semper sed nibh nec, ullamcorper scelerisque metus. Sed interdum nulla libero, in feugiat arcu vestibulum in.

Marek W.

2 Aliquam rutrum, mi quis laoreet rutrum, erat nulla pellentesque ante, at scelerisque neque felis sed elit. Aenean mi nulla, semper sed nibh nec, ullamcorper scelerisque metus. Sed interdum nulla libero, in feugiat arcu vestibulum in.

Marek W.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Odpowiedź