Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

Opłaca się polecać

Na rynku jest tak wiele różnych towarów i usług, że często szkoda nam czasu na ich porównywanie. Z ulgą sięgamy po rekomendacje zaufanych osób. Najfajniejsze są te polecenia, w których obie strony zyskują.


Taki jest właśnie nasz Program Poleceń „Podaj dalej”. Jego uczestnicy mogą zgarnąć bony podarunkowe o wartości nawet do 1 000 zł!


Chyba każdy z nas lubi się dzielić informacją o tym, co fajne. Polecamy restauracje, hotele czy salony fryzjerskie. Czujemy się wtedy potrzebni i lojalni. Nasz rozmówca wie, że jest to sprawdzone rozwiązanie, więc nie traci czasu i jednocześnie ogranicza ryzyko wpadki. Same korzyści!


Nagrody za polecenia


Zdarza się, że polecenia są „powiązane z dodatkowymi bonusami. Tak właśnie jest w przypadku Programu Poleceń „Podaj dalej”, w którym biorą udział klienci Santander Consumer Banku. Osoby, które otrzymają od banku specjalny kod polecający i przekażą go innej osobie, a ta osoba weźmie w banku kredyt gotówkowy lub kartę kredytową otrzymają nagrody. Również osoba, która skorzysta z otrzymanego kodu dostaje bonus.


Każde polecenie to bon podarunkowy do Biedronki. Klient Polecający otrzymuje bon o wartości 200 zł, a Klient Polecony dostaje drugi bon o identycznej wartości. Warto pamiętać o tym, że polecenie musi być skuteczne, czyli Klient Polecony powinien podpisać z bankiem umowę o kredyt gotówkowy lub kartę kredytową i spełnić pozostałe warunki Regulaminu.


Jak zgarnąć 1 000 zł?


Jeśli dysponujesz kodem polecającym, możesz zgarnąć bony podarunkowe na łączną kwotę nawet do 1 000 złotych! Wystarczy, że skutecznie polecisz kartę lub kredyt 5 osobom – taki jest limit. Masz na to czas aż do końca 2024 roku.


Bon podarunkowy przyjdzie na telefon SMS-em, w którym znajdziesz ciąg cyfr. Podaj go kasjerowi lub wprowadź w kasie samoobsługowej. Bon możesz wykorzystać w całości lub „po kawałku”, jeśli kwoty kolejnych zakupów będą niższe niż 200 zł. W takim wypadku podawaj kod za każdym razem, aż do wyczerpania limitu.


Program godny polecenia


Jak dobrze widzisz, w Santander Consumer Banku polecanie wszystkim się opłaca! Twoi znajomi dostają informację na temat atrakcyjnego i bezpiecznego kredytu lub karty kredytowej oraz 200 zł na zakupy w Biedronce. Ty zyskasz satysfakcję z udanej rekomendacji oraz bon podarunkowy o wartości 200 zł. A może raczej bony o wartości 1 000 zł? Cóż, wszystko zależy od Ciebie. Im skuteczniej będziesz polecać, tym większe „darmowe” zakupy zrobisz.


Więcej informacji o programie i regulamin znajdziesz TUTAJ.

Podobne tematy