Wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Jak to działa?
Jak to działa?

1 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Santander Consumer Bank S.A. moich danych niezbędnych do sporządzenia wniosku i Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. 
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty, drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w tym formularzu (aż do odwołania) w celu promocji produktów i usług przez Santander Consumer Bank.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji handlowych dotyczących produktów i usług Santander Consumer Bank S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne w celu promocji produktów i usług Santander Consumer Bank S.A.


Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że administratorem moich danych jest Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-611), ul. Strzegomska 42c, jak również o celach przetwarzania moich danych, przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, przeglądania, dobrowolności podania, prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Powyższe uprawnienia mogą być realizowane w każdym czasie poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia: osobiście w dowolnych placówkach Banku bądź wysyłając korespondencję na adresy wyżej wskazanej siedziby Santander Consumer Banku S.A.

2 Szczegóły w Regulaminie Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy do pełna” dla kart kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

3 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych TurboKARTA.

** Ranking z dnia 29.06.2017 zbudowany przy założeniu, że posiadacz TurboKARTY dokonuje miesięcznie kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę 1 100 zł (z czego 500 zł na stacjach benzynowych). Pod uwagę były brane: opłata za wydanie karty, roczna opłata za użytkowanie karty (zachowanie klienta zgodne z założeniami), okres bezodsetkowy, koszt przewalutowania transakcji w euro, dodatki/bonusy dla kierowców korzystających z karty, inne dodatki/bonusy dla posiadaczy karty, możliwość otrzymania karty bez potrzeby wizyty w oddziale. Szczegółowe założenia i punktację do rankingu znajdziesz tutaj.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A

polityka prywatności
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji