Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

Super Marka Jakość – Zaufanie – Renoma 2024 oraz Dobra Marka XV-lecia!


Santander Consumer Bank otrzymał godło Super Marka Jakość – Zaufanie – Renoma 2024 oraz Dobra Marka XV-lecia!


Jest to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych marek, cieszących się największym zaufaniem i renomą wśród klientów. Santander Consumer Bank otrzymał wyróżnienie w kategorii: kredyty motoryzacyjne.


Mariusz Klepacz, Członek Zarządu Santander Consumer BankuPrzyznane wyróżnienia są dla nas bardzo cenne, ponieważ świadczą o zadowoleniu naszych klientów i wysokiej jakości ich obsługi. Rynek motoryzacyjny jest wymagający - to wciąż ewoluująca branża, w której zmieniają się trendy i pojawiają nowości. Tym bardziej cieszy nas, że rozwiązania, które proponujemy klientom są właściwie dopasowane do ich potrzeb - to dla nas najważniejszy sygnał. Dlatego też codziennie aktywnie angażujemy się w rozwój naszej oferty, pracujemy nad usprawnieniami procesów i monitorujemy rynek, by jeszcze lepiej dopasować się do aktualnych wyzwań gospodarczych. Bardzo dziękuję naszym klientom, że uznali nasz bank za renomowaną firmę godną zaufania, a pracowniczkom i pracownikom  - za wspólny sukces.


Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny organizowany od piętnastu lat.


Cel badań w ramach programu to określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności firm w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz są między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła marketingowa, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania klientów.


W ramach programu przyznawane są również wyróżnienia: Super Marka – wyróżnienie przyznawane trzykrotnym Laureatom programu Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma, Polska Dobra Marka, Eko Marka oraz QLTOWA MARKA. W tym roku obchodzone jest jubileuszowe, 15 - lecie programu Dobra Marka, dlatego otrzymaliśmy również wyróżnienie specjalne: MARKA XV - LECIA.


Tytuł ten ma na celu docenienie firm, które pojawiają się w plebiscycie regularnie, potwierdzając swoją ugruntowaną pozycję rynkową, systematycznie rosnącą rozpoznawalność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów lub usług.