W najbliższym czasie planujemy prace serwisowe:
1) w nocy z soboty na niedzielę (25/26 kwietnia 2026 r.) w godzinach 20:00 - 2:00
2) w nocy z wtorku na środę (28/29 kwietnia 2026 r.) w godzinach 22:00 - 6:00.
W tym czasie mogą występować przerwy w dostępie do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej. Nie ma to wpływu na płatności kartami kredytowymi naszego banku. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15     |    Obsługa umowy: 71 731 95 00

Chcesz kredyt? 71 358 22 15

02.04.2020, aktualizacja 15.05.2024

Santander Consumer Bank rozpoczyna współpracę z Plenti

Czas czytania: 1 min


Zakończyła się dodatkowa rekrutacja dla Santander Consumer Banku – banku od kredytów w ramach II rundy programu AccelUp. Już wkrótce zaowocuje ona współpracą lidera rynku consumer finance w Polsce ze spółką Plenti


AccelUp to uruchomiony przez spółkę Accelpoint program akceleracyjny, który łączy dojrzałe startupy z firmami z branży fintech, insurtech i telco z globalnymi korporacjami. Uczestnicy programu otrzymują bezzwrotne wsparcie finansowe do 200 000 zł i know-how w postaci 100 godzin konsultacji z wybitnymi ekspertami rynkowymi. Mają także możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed gronem przedstawicieli globalnych funduszy VC oraz nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami programu.


– Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z Plenti, gdyż widzimy zmianę w nawykach konsumenckich i trend polegający na coraz częstszym subskrybowaniu usług i przedmiotów w momentach w, których dokładnie ich potrzebujemy bez konieczności posiadania ich na własność – mówi Maciej Dąbrowski, dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku – banku od kredytów. – W Santander Consumer Banku na innowacje patrzymy m.in. z punktu widzenia odbiorcy końcowego jak i naszych kontrahentów. Polski rynek consumer finance ma z całą pewnością jeszcze spory potencjał, aby zaproponować na nim nowe rozwiązania spełniające potrzeby klientów, wpisujące się chociażby w postępującą cyfryzację procesów zakupowych, czy gospodarkę współdzieloną.

Powyższa treść jest aktualna na dzień: 15.05.2024
Spis treści