Infolinia: 195 00**

Karta Visa Media Markt

Kupuj wygodnie i jeśli zechcesz spłacaj zakupy w dogodnych ratach (RRSO 9,09%)

pouczenie prawne

Korzyści

  • stały dostęp do pieniędzy
  • możliwość wygodnej spłaty zakupów w ratach
  • możliwość korzystania z karty za darmo1
  • szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe
  • bezpieczne płatności internetowe dzięki usłudze 3D Secure
  • możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatu
  • dostęp do ofert promocyjnych Visa Oferty
  • wiele możliwości spłaty karty
  • brak odsetek nawet do 54 dni2
  • wygodny dostęp do informacji o karcie w Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej, a w nich możliwość spłaty karty z wykorzystaniem usług szybkie płatności i rozłożenia kwoty transakcji na raty.

Informacja o wykazie usług reprezentatywnych

O karcie

1. Korzystaj z pieniędzy na karcie, tak jak Ci wygodnie

2. Spłacaj w ratach większe wydatki

3. Korzystaj z kredytu bez odsetek

4. Rób bezpieczne zakupy w Internecie

5. Korzystaj z szybkich i wygodnych płatności zbliżeniowych

6. Miej wydatki pod kontrolą

Ubezpieczenia

Możesz wybrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb - zapewnij ochronę sobie i bliskim na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy kartą Media Markt można płacić również w innych sklepach?

2. Jak kupić wybrany produkt na raty w karcie w sklepie Media Markt?

3. Czy można wielokrotnie rozkładać na raty zakupy opłacone kartą?

Ważne telefony

Informacje na temat rachunku karty
801 70 60 60 lub
71 797 22 50**

Jeśli posiadasz kartę i masz pytania prosimy o kontakt pod numerem telefonu

Zastrzeżenie karty
71 358 22 20 lub
828 828 828**

W razie utraty karty prosimy niezwłocznie zgłosić ten fakt pod całodobowy numer telefonu

 

Informacje dodatkowe

1 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla kart kredytowych Media Markt dostępnej w zakładce Dokumenty

Przykład reprezentatywny:

Dla karty kredytowej Media Markt oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 4200 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 7,2% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 4,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.07.2020 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 4200,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4487,79 zł; całkowity koszt kredytu: 287,79 zł i obejmuje odsetki: 228,99 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 58,80 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,09%.

2 Dla karty kredytowej Media Markt oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 4200 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 7,2%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 15.07.2020 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 4200,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4200,00 zł; całkowity koszt kredytu: 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

Szczegóły we właściwych opisach zasad Promocyjnych Planów Spłat Ratalnych dla karty kredytowej Visa Media Markt dostępnych w zakładce Dokumenty.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego na karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A., z siedzibą we Wrocławiu.

Jeśli już masz

Jeśli jesteś już posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku zajrzyj na stronę z przydatnymi informacjami.

Zobacz

Możesz również

 Odwiedzić oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00**

Przejdź do kontaktu

PROMOCJE i oferty specjalne

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze karty kredytowej dopasowanej do Twoich potrzeb.
 Infolinia 195 00**
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji