Infolinia: 195 00**

Zastępca Kierownika Zespołu Postępowania Sądowego
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ZKZPS/11/WRO/2018

Zadania:

  • wsparcie w zarządzaniu Zespołem Postępowania Sądowego (ok. 20 osób);
  • merytoryczny nadzór nad procesami: postępowanie sądowe o zapłatę, postępowanie upadłościowe, postępowanie karne, ustanawianie spadkobierców;
  • przygotowanie i aktualizacja wzorów pism oraz wewnętrznych instrukcji;
  • sprawowanie kontroli w zakresie stosowania się do obowiązujących regulacji wewnętrznych oraz regulacji prawnych;
  • nadzór i kontrola nad orzeczeniami sądów poprzez analizę wyniku końcowego, wyciągnie wniosków i przygotowywanie planu działania;
  • analiza wyników portfela, efektywności działań, KPI, sporządzanie raportów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego pełnego;
  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w banku, firmie windykacyjnej lub kancelarii prawnej (doświadczenie w zarządzaniu co najmniej 5-osobowym zespołem);
  • wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie dochodzenia należności w postępowaniu upominawczym, nakazowym, upadłościowym;
  • bardzo dobrej znajomości MS Office: Excel, Word, Outlook;
  • umiejętności analitycznych w poszukiwaniu rozwiązań problemów oraz umiejętności podejmowania decyzji;
  • samodzielności, kreatywności i innowacyjności;
  • komunikatywności i elastyczności w kontaktach ze współpracownikami i partnerami biznesowymi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość awansu w dynamicznej strukturze oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny, dofinansowanie karty multisport),
  • atrakcyjny, kwartalny system premiowania.