Pobierz nową aplikacje Santander Consumer Banku

i obsługuj swoje produkty przez telefon

P.O. Kierownika Zespołu Wsparcia Restrukturyzacji i Windykacji Bezpośredniej
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: PKZWRiWB/07/WRO/2019

Zadania:

  • kierowanie Zespołem Wsparcia Restrukturyzacji i Windykacji Bezpośredniej;
  • koordynowanie i monitorowanie toczących się kampanii windykacyjnych;
  • prowadzenie kontroli ograniczających ryzyko fraudu w trakcie realizacji czynności windykacyjnych;
  • identyfikacja obszarów zagrażających ciągłości procesów windykacyjnych w Departamencie;
  • zapewnienie komunikacji ze strukturą terenową pracowników Banku oraz windykatorów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane o profilu ekonomicznym lub technicznym,
  • min. 3 lat doświadczenia w pracy w obszarze bankowości lub windykacji,
  • nastawienia na realizację wyznaczonych zadań,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz wysokiej kultury osobistej,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo w okresie od 01.10.2019 do 31.01.2021,
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport).