Infolinia: 195 00**

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
nr ref.: MSOP/OSWLKP/2019

Zadania:

  • obsługa infolinii (udzielanie informacji na temat aktualnego stanu umowy obecnym klientom banku)
  • sporządzanie telefonicznych wniosków kredytowych zainteresowanych klientów banku
  • wsparcie kontrahentów i oddziałów w zakresie obsługi posprzedażowej
  • sprzedaż ubezpieczeń

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego (zdanie matury nie jest wymagane)
  • niekaralności
  • dyspozycyjności do pracy również w weekendy (sporadycznie może zdarzyć się praca w godzinach nocnych - obsługa kart kredytowych)
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • dobrej jakość mówienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia - oferujemy możliwość pracy na 1/2, 3/4, 7/8 lub cały etat
  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz premie rozliczane w trybie comiesięcznym
  • możliwość rozwoju, udział w różnorodnych szkoleniach
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • imprezy integracyjne, świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie do zakupu okularów
  • bezpłatny dojazd dla osób z Kalisza

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj” wyłącznie za pomocą platformy eRecruiter.