Infolinia: 195 00**

Ekspert ds. analiz
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: EDA/09/WRO/2019

Zadania:

  • opracowanie i współtworzenie modeli prognostycznych,
  • opracowanie i przeprowadzanie stress testów z zakresu ryzyka kredytowego i rynkowego,
  • przygotowanie raportów,
  • współpraca z Centralą Grupy Santander w obszarze kontroli ryzyka.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ścisłe tj. informatyka, matematyka, statystyka,
  • znajomości narzędzi bazodanowych (SQL),
  • dobrej umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word),
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności analitycznych,
  • samodzielności w realizacji zadań,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i nastawienia na pracę w zespole,

Mile widziane:

  • znajomość zasad przeprowadzania stress testów
  • doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego/rynkowego lub audytu,
  • umiejętność tworzenia własnych narzędzi wspomagających pracę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej,
  • pracę w ambitnym i przyjaznym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników oraz system premiowy,
  • pakiet socjalny (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie).