Infolinia: 195 00**

Dyrektor Strefy
Miejsce pracy: Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk) Praca w terenie
nr ref.: Nr ref.: DS/11/TRÓJ/2018

Zadania:

zarządzanie sprzedażą kredytów samochodowych i leasingu w ramach własnego obszaru w tym: segmentacja kontrahentów, utrzymywanie relacji z kontrahentami, pozyskiwanie nowych kontrahentów, realizacja celów sprzedażowych,  monitorowanie rynku konkurencji, szkolenie i wspieranie kontrahentów w zakresie sprzedaży produktów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów z branży finansowej;
  • samodzielności i umiejętności zarządzania własnym czasem pracy;
  • wysokich umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z kontrahentami;
  • nastawienie na realizację celów;
  • dobrze rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i analitycznych;
  • dobrej znajomości arkusza Excel;
  • umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji (PowerPoint).

Mile widziana:

  • znajomość rynku kredytów samochodowych i leasingu;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę, samochód służbowy, narzędzia umożliwiające realizację zadań,  dużą samodzielność działania, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych wyników.