Infolinia: 195 00**

Kariera

Największy potencjał Santander Consumer Banku to ludzie. Nasz zespół to osoby z sukcesem łączące pasje i profesjonalizm. Jeśli chcesz do łączyć do tego grona, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i wyślij swoje CV, do którego dołączysz list motywacyjny.

W 2018 i 2019 roku otrzymaliśmy certyfikat Top Employer Polska przyznawany przez Top Employer Institute.

Co oferujemy?

 

 • Rozwój
  Najważniejsi są ludzie – stanowią energię w rozwoju firmy i określają jej potencjał. Chcemy tworzyć naszym pracownikom optymalne warunki rozwoju zawodowego i samorealizacji, które wynikają z celów organizacji samouczącej się. Z myślą o nich organizujemy szkolenia a także m.in. Strefę Wymiany Wiedzy – wewnętrzny projekt, w którym nasi pracownicy dzielą się swoimi umiejętnościami z kolegami i koleżankami z Santander Consumer Banku.
 • Kultura organizacyjna
  Santander Consumer Bank należy do międzynarodowej grupy finansowej Santander, nie tylko dlatego zwracamy szczególną uwagę na indywidualne traktowanie pracownika, budowanie przyjaznej kultury pracy, sprzyjającej atmosferze kreatywności i innowacyjności. Nasze wartości wpisują się w hasło: Simple – Personal – Fair. Kierujemy się nimi każdego dnia podczas wykonywania naszych obowiązków.

 

Kogo szukamy?


 • Profesjonalizm
  Szukasz swojej pierwszej pracy? Jesteś specjalistą - a może doświadczonym managerem? U nas znajdziesz miejsce dla siebie. Stawiamy na ludzi, którzy łączą profesjonalizm ze swoimi pasjami oraz otwartością wobec świata. No i oczywiście w tym wszystkim nie zapominamy o codziennych powodach do uśmiechu.
 • Potencjał zawodowy
  Praca w Santander Consumer Banku to oprócz wielu wyzwań także okazja, aby ocenić swój potencjał zawodowy, rozwijać swoje kluczowe kompetencje oraz budować swoją ścieżkę kariery niezależnie od stanowiska, na którym rozpoczynasz karierę.
 • Pasja samodoskonalenia
  Stawiamy na podnoszenie kompetencji zawodowych i osobistych. Dzięki temu nie tylko pozwalamy na rozwój naszym pracownikom ale także budujemy i utrzymujemy wysokie standardy w zaspokajaniu oczekiwań naszych klientów i partnerów, z którymi pracujemy każdego dnia.

Motywacja

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakim jesteśmy pracodawcą? Zobacz teksty w zakładce Poznaj nas na naszym blogu.

 

 • Szkolenia

Współpracujemy z uznanymi w Polsce firmami szkoleniowymi i trenerami, którzy pomagają naszym pracownikom podnosić ich kwalifikacje. Nasi pracownicy biorą udział także w wielu konferencjach i kongresach specjalistycznych zarówno jako uczestnicy jak i prelegenci. Sporym zainteresowaniem cieszą się także wewnętrzne projekty szkoleniowe i stażowe, w tym program staży międzynarodowych, w ramach których dzielimy się wiedzą i uczymy się od naszych przyjaciół z innych instytucji finansowych Grupy Santander na całym świecie.

 

 • Dyskusja i wpływ

Specjalne szkolenia specjalistyczne, możliwość wpływu na zmiany w organizacji czy wiele innych projektów sprawiają, że każdy pracownik Santander Consumer Banku może mieć czynny udział w rozwoju firmy, znajdując wsparcie w realizacji swoich pomysłów i bardzo często pasji, nie tylko sportowych.

 

 • Integracja

Wspólne wycieczki, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne, akcje charytatywne i projekty społeczne łączą pracowników Santander Consumer Banku i sprawiają, że razem możemy sprawić, że codzienność wielu osób i instytucji, dzięki naszemu zaangażowaniu, zmieniła się na lepsze.

 

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji