195 00**

Kariera

Największy potencjał Santander Consumer Bank stanowią ludzie. Nasza kadra to osoby z sukcesem łączące profesjonalizm i pasje. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym!

Otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2009 oraz Odpowiedzialnego Pracodawcy 2010!

Co oferujemy?

 • Rozwój
  Najważniejsi są ludzie - stanowią motor rozwoju firmy i określają jej potencjał. Tworzenie optymalnych warunków rozwoju zawodowego i samorealizacji pracowników wynika z celów organizacji samouczącej się.
 • Kultura organizacyjna
  Jako firma usługowa należąca do międzynarodowej grupy finansowej zwracamy dużą uwagę na podmiotowe traktowanie pracownika, budowanie przyjaznej kultury organizacyjnej, sprzyjającej atmosfery kreatywności oraz innowacyjności.

Kogo szukamy?

 • Profesjonalizm
  Zarówno specjaliści jak i kadra zarządzająca to ludzie łączący profesjonalizm z innymi pasjami oraz otwartością wobec świata.
 • Potencjał zawodowy
  Pomagamy ocenić potencjał zawodowy, szukając talentów i wspólnie budując ścieżkę kariery.
 • Pasja samodoskonalenia
  Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych i osobistych stanowi gwarancję utrzymania wysokich standardów w zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów.

Motywacja

 • Szkolenia
  Współpracujemy z uznanymi w Polsce firmami szkoleniowymi, umożliwiając pracownikom podnoszenie kwalifikacji w zakresach: obsługi klienta, negocjacji, zarządzania zespołami zadaniowymi

 • Dyskusja i wpływ
  Szkolenia wewnętrzne umożliwiają przekazywanie fachowej wiedzy, służą wymianie doświadczeń i budują autorytety. Każdy pracownik ma możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy, znajdując wsparcie w realizacji swoich pomysłów.

 • Integracja
  Lojalność i integracja są budowane nie tylko podczas wspólnej pracy, ale dzięki wielu akcjom firmowym : pomoc dla domu dziecka, konkursy fotograficzne, pikniki rodzinne.

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji