„Rynek [kredytów samochodowych] został zdominowany przez dwie instytucje: Getin Bank i Santander Consumer Bank, które łącznie mają ponad 54,4-procentowy udział. Do tego pierwszego należało 31,03 proc., drugi zaś zajął 23,37 proc. – Ciekawie przedstawiają się dane za sam czwarty kwartał, bo przewaga lidera była bardzo nieznaczna: wartości te wynoszą odpowiednio 26,57 proc. i 26,01 proc.”
2010-02-09
Dziennik Gazeta Prawna
O Grupie Santander: „Santander jest ciągle jednym z najbardziej rentownych banków na świcie. (…) Santander zdołał się jednak uchronić przed najgorszymi skutkami kryzysu, dzięki strategii międzynarodowej dywersyfikacji.”
2010-02-03
Rzeczpospolita
O Grupie Santander: „Na podium [najcenniejszych marek finansowych] znalazł się też hiszpański Santander (rok temu był na czwartej pozycji). Marka ta ma obecnie wartość 25,6 mld dolarów, w lutym 2009 r. było to 10,8 mld dolarów, dlatego też logo Santander uznano za markę, której wartość najszybciej rośnie.”