Infolinia: 195 00**

Zapraszamy na Absolvent Talent Days

Już 12 marca zapraszamy na stoisko D1 - Santander Consumer Banku podczas Absolvent Talent Days we wrocławskiej Hali Stulecia – Wrocławskim Centrum Kongresowym.

Czekamy tam z bezpłatnymi poradami zawodowymi, spotkaniami z ekspertami z różnych obszarów banku. Dla uczestników targów pracy przygotowaliśmy także specjalny warsztat, wyjaśniający tajniki Scruma dzięki klockom Lego®. Kreatywne warsztaty w ramach których zrozumiesz, czym są zasady postępowania dla zespołów, które w zmiennym otoczeniu wytwarzają złożone produkty, czyli Scrum, poprowadzi nasz ekspert Michał Słaby, Dyrektor ds. Metodyki Zarządzania Projektami wraz z pracownikami Departamentu Rozwoju Procesów i Projektów Santander Consumer Banku. Nasi fachowcy czekają w jednej z sal warsztatowych od godz. 13.20 do godz. 14.50. z zajęciami pt.: Wszyscy mówią o Scrumie, a Ty nie wiesz o co chodzi? Z klockami LEGO® to dziecinne proste.

Dowiedz się więcej o tym, co przygotowaliśmy na stoisku D1 - Santander Consumer Banku. 

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji