Pobierz nową aplikacje Santander Consumer Banku

i obsługuj swoje produkty przez telefon
 

Infolinia: 195 00**

Karta Kredytowa - Klienci bez Umowy o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej

W dziale KARTY KREDYTOWE w menu bocznym znajdziesz następujące zakładki:
 

1 SZCZEGÓŁY

 • Twój limit kredytowy
 • Twoja karta
 • Karty dodatkowe – jeśli posiadasz
 • Twoja umowa
 • Usługi dodatkowe – jeśli posiadasz
 
 
2 HISTORIA TRANSAKCJI

Historia transakcji, czyli lista wszystkich transakcji wykonanych kartą i operacji zaksięgowanych na rachunku karty. Masz możliwość korzystania z wyszukiwarki poszczególnych transakcji i operacji.

 
3 ZABLOKOWANE ŚRODKI

Zablokowane środki, czyli informacje o środkach wykorzystanych, lecz niezaksięgowanych na rachunku Twojej karty.

 
4 ZESTAWIENIA TRANSAKCJI

Zestawienia transakcji, czyli podstawowe informacje z ostatniego zestawienia oraz lista historycznych zestawień Twojej karty. Zestawienia możesz pobrać w postaci pliku PDF.

5 PLAN SPŁAT RATALNYCH

Plan spłat ratalnych, czyli szczegóły dotyczące uruchomionych na Twoim rachunku karty planów spłat ratalnych.

 
 

 

Karta Kredytowa - Klienci z Umową o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej

Klient posiadający kartę kredytową, który podpisze Umowę o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej, prócz statycznego dostępu do swojego produktu, który został opisany w infografice KARTA KREDYTOWA >>KLIENCI BEZ UMOWY BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ, ma również dostęp do nowych funkcjonalności:

 
1 ZASTRZEŻ KARTĘ
 

Istnieje możliwość samodzielnego zastrzeżenia karty kredytowej. Po wyborze tej opcji należy wybrać powód zastrzeżenia, a następnie potwierdzić przyciskiem ZASTRZEŻ

Zakończenie operacji musi być zatwierdzona jednorazowym kodem SMS, który przyjdzie na Twój numer telefonu komórkowego.

 
2 ZMIEŃ PIN
 

W każdym momencie możesz zmienić PIN do swojej karty kredytowej. Po wybraniu opcji wymagane jest podanie nowego numeru PIN:

Zakończenie operacji musi być zatwierdzona jednorazowym kodem SMS, który zostanie dostarczony na Twój numer telefonu komórkowego.

 
3 ZMIEŃ LIMIT
 

Możesz zmienić dzienne limity transakcyjne dla swojej karty kredytowej. Po wybraniu funkcjonalności zostaniesz przekierowany do aktywnych okien, w których będzie można wprowadzić nowe wartości dla dziennych limitów transakcyjnych:

Po wprowadzeniu nowych wartości pojawi się okno z potwierdzeniem nowo wprowadzonych danych wraz z prośbą o podanie jednorazowego kodu SMS:

4 AKTYWUJ

Jeśli posiadasz nowo wydaną kartę, masz możliwość aktywowania jej bezpośrednio w Bankowości Internetowej.

 

Możesz aktywować kartę w dowolnym momencie

Kredyt na zakup towarów i usług

Jeśli podpisałeś Umowę o Kredyt na Zakup Towarów i Usług z zapisami o Świadczenie Usług Bankowości Iinternetowej, masz dostęp do Bankowości Internetowej wraz z wglądem do informacji o Twoim produkcie.

1 SZCZEGÓŁY, które podzielone są na sekcje:
 • Twój kredyt
 • Twoje zakupy
 • Twoja umowa
 • Usługi dodatkowe

 

 
 
2 HARMONOGRAM
W którym masz dostęp do aktualnej liczby rat, jaka pozostała do spłacenia. Dodatkowo możesz sprawdzić wysokość raty oraz datę najbliższej spłaty.
 
 

Kredyt Gotówkowy

Jeśli podpisałeś Umowę o Kredyt Gotówkowy z zapisami o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej, masz dostęp do Bankowości internetowej wraz z wzglądem do informacji o Twoim produkcie.

1 SZCZEGÓŁY, które podzielone są na sekcje:
 • Twój kredyt
 • Twoja umowa
 • Usługi dodatkowe
 
2 HARMONOGRAM
 W którym masz dostęp do aktualnej liczby rat, jaka pozostała do spłacenia. Dodatkowo możesz sprawdzić wysokość raty oraz datę najbliższej spłaty.
 

Lokaty

Jeśli podpisałeś Umowę Rachunku Terminowej Lokaty Oszczędnościowej z zapisami o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej, masz dostęp do Bankowości internetowej wraz z wglądem do informacji o Twoim produkcie.

1 SZCZEGÓŁY, które podzielone są na sekcje:

 • Twoja lokata
 • Twoja umowa

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji