Wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

1 Dla kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c dotyczącego samochodu Używanego 2012 , przy założeniu że cena pojazdu wynosi 21500 zł, wkład własny 5778,50 zł, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 22.06.2017 r. ustalonego zgodnie z ustawą z dnia 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim są następujące: zmienna stopa oprocentowania kredytu: 3,49%, całkowity koszt kredytu: 2278,61 zł, który obejmuje: prowizję bankową: 1003,50 zł, odsetki: 915,11 zł, comiesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego: 10 zł,. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,37% dla całkowitej kwoty kredytu: 15721,50 zł; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 18000,11 zł; wysokość pierwszej miesięcznej spłaty: 500,11 zł, wysokość miesięcznych równych spłat 2-35: 500 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

2 Regulamin promocji „Ruszaj w podróż własnym autem” dostępny na stronie promocyjnej - tutaj.

3 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) moich danych niezbędnych do sporządzenia wniosku i Umowy o kredyt, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy o kredyt, drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy o kredyt za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu przepisu 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji handlowych dotyczących produktów i usług podmiotów należących do Grupy Santander za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu przepisu 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne w celu otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług podmiotów należących do Grupy Santander.Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że administratorem moich danych jest Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-611), ul. Strzegomska 42c, jak również o celach przetwarzania moich danych, przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, przeglądania, dobrowolności podania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Powyższe uprawnienia mogą być realizowane w każdym czasie poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia na piśmie: osobiście w dowolnych Oddziałach Banku bądź wysyłając korespondencję na adresy wyżej wskazanej siedziby Santander Consumer Banku S.A.
 

walizka
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji