Masz samochód?
Ruszaj po gotówkę!

Wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Masz samochód?
Ruszaj po gotówkę!

Jak to działa?

Jak to działa?
Jak to działa?

1 RRSO 8,82% (wartość RRSO obliczona dla przykładu reprezentatywnego). Minimalny okres kredytowania wynosi 9 miesiące, maksymalny 96 miesięcy. Dla propozycji pożyczki samochodowej oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c, z zabezpieczeniem na pojeździe przy założeniu że cena pojazdu wynosi 15 800 zł, wkład własny 0 zł, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 25.05.2016 ustalonego zgodnie z ustawą z dnia 12.05.2011 o kredycie konsumenckim są następujące: zmienna stopa oprocentowania kredytu: 2,99%, całkowity koszt kredytu: 2 154,57 zł, który obejmuje: prowizję bankową: 1008,51 zł, odsetki: 786,06 zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego: 10 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 8,82% dla całkowitej kwoty kredytu: 15 800 zł; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 17 954,57 zł; wysokość 36 miesięcznych równych rat: 488,74 zł. Propozycja obowiązuje od 01.06.2016 do 31.08.2016. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

2 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Santander Consumer Bank S.A. moich danych niezbędnych do sporządzenia wniosku i Umowy o kredyt, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy o kredyt, drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy o kredyt lub Umowy pożyczki za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w tym formularzu (aż do odwołania) w celu promocji produktów i usług przez Santander Consumer Bank.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji handlowych dotyczących produktów i usług Santander Consumer Bank S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne w celu promocji produktów i usług Santander Consumer Bank S.A.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że administratorem moich danych jest Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-611), ul. Strzegomska 42c, jak również o celach przetwarzania moich danych, przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, przeglądania, dobrowolności podania, prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Powyższe uprawnienia mogą być realizowane w każdym czasie poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia: osobiście w dowolnych placówkach Banku bądź wysyłając korespondencję na adresy wyżej wskazanej siedziby Santander Consumer Banku S.A.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji