Masz samochód?
Ruszaj po gotówkę!

Wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Masz samochód?
Ruszaj po gotówkę!

Jak to działa?

Jak to działa?
Jak to działa?

1 Dla pożyczki samochodowej oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2017 r. ustalonego zgodnie z ustawą z dnia 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim są następujące: zmienna stopa oprocentowania kredytu: 6,49%, całkowity koszt kredytu: 5 440,93 zł, który obejmuje: prowizję bankową: 1 867,98 zł, odsetki: 3212,95 zł, comiesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego: 10 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 12,05% dla całkowitej kwoty kredytu: 29 265,00 zł; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 34 705,93 zł; wysokość miesięcznej spłaty: 964,05 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

2 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Santander Consumer Bank S.A. moich danych niezbędnych do sporządzenia Umowy lokaty, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy lokaty, drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Santander Consumer Bank S.A. w celu zawarcia Umowy lokaty za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w tym formularzu (aż do odwołania) w celu promocji produktów i usług przez Santander Consumer Bank. Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji handlowych dotyczących produktów i usług Santander Consumer Bank S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Santander Consumer Bank S.A. (aż do odwołania) informacji za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne w celu promocji produktów i usług Santander Consumer Bank S.A.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że administratorem moich danych jest Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-611), ul. Strzegomska 42c, jak również o celach przetwarzania moich danych, przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, przeglądania, dobrowolności podania, prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Powyższe uprawnienia mogą być realizowane w każdym czasie poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia: osobiście w dowolnych placówkach Banku bądź wysyłając korespondencję na adresy wyżej wskazanej siedziby Santander Consumer Banku S.A.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji