195 00**

Gotówka na auto 3

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie! (RRSO 21,81%) 2

Gotówka na auto 3

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie! (RRSO 21,81%) 2

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie!

Aż tyle możesz zyskać, wybierając kredyt gotówkowy na samochód.

 

Warunki Sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 3” 1:

Podpisz w jednym z oddziałów lub w trybie zdalnym umowę o kredyt gotówkowy  z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu samochodu, a nagrody mogą być Twoje.
 

Jak otrzymać gotówkę na auto i skorzystać z dodatkowych benefitów?

 

Wystarczy tylko:

 

Wypełnij formularz >> 

Jeżeli już kupiłeś auto wejdź tu >>

 

Nagroda:

 

Nagrodami w sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 3” są:

  • bon na bezpłatne sprawdzenia auta, które zamierzasz kupić – otrzymasz po podpisaniu umowy kredytowej i będziesz mógł z niego skorzystać w ciągu 3 miesięcy od dnia jej podpisania;
  • nawet 300 zł na paliwo - jeżeli w ciągu 3 miesięcy od dnia podpisania umowy kredytowej przedstawisz w oddziale Banku dowód rejestracyjny zakupionego przez Ciebie samochodu lub prześlesz skan dowodu rejestracyjnego korzystając z formularza.

Czas trwania:

Sprzedaż premiowa od 29 stycznia do 30 czerwca 2018 roku

Szczegóły w Regulaminie "Gotówka na auto" dostępnym tutaj.

1 W sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 3” mogą wziąć udział jedynie osoby, które od 19 stycznia 2018 r. do dnia 30 czerwca 2018 r. podpiszą umowę o kredyt gotówkowy, kredyt gotówkowy plus lub kredyt konsolidacyjny, dla której Klient deklaruje, że środki z kredytu, przeznaczone na cele konsumpcyjne, wykorzysta na sfinansowanie zakupu pojazdu.

2 Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,81%, wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 04.01.2018.
Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji