Infolinia: 195 00**

Gotówka na auto 2019

Gotówka na zakup auta i nawet 250 zł 1 dla Ciebie ! (RRSO 21,79% 2)

Nawet 250 zł 1 na paliwo dla Ciebie!

 

Tyle możesz zyskać, wybierając kredyt gotówkowy na samochód Santander Consumer Banku.

Podpisz w jednym z oddziałów lub w trybie zdalnym umowę o kredyt gotówkowy  z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu samochodu, a nagroda może być Twoja.

 

Jak otrzymać gotówkę na auto i skorzystać z dodatkowych benefitów?

 

 
Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, możesz też przyjść do oddziału banku

Telefon: 71 773 29 06**
Wypełnij formularz

 
Oddzwonimy i omówimy szczegóły
 
 
Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę
 
 
Po zakupie auta – skorzystaj z nagrody w postaci do 250 zł 1 na paliwo w kasie oddziału
 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Aby skorzystać z nagrody w postaci kwoty do 250 zł należy w ciągu 4 miesięcy od dnia podpisania umowy kredytowej przedstawić w oddziale Banku dowód rejestracyjny zakupionego przez Ciebie samochodu lub przesłać skan dowodu rejestracyjnego samochodu korzystając z formularza.

Jeżeli już kupiłeś auto wejdź tu >>

Więcej szczegółów w Regulaminie promocji „Gotówka na auto 2019” tutaj.

 

Czas trwania promocji „Gotówka na zakup auta 2019” od 2 stycznia do 30 czerwca 2019 r.

1 W sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 2019” mogą wziąć udział jedynie osoby, które od 2 stycznia 2019 r. do dnia 30 czerwca 2019 r. podpiszą umowę o kredyt gotówkowy, kredyt gotówkowy plus lub kredyt konsolidacyjny i zadeklarują, że środki z kredytu, przeznaczone na cele konsumpcyjne, wykorzystają na sfinansowanie zakupu pojazdu. Aby skorzystać z nagrody w postaci kwoty do 250 zł należy w ciągu 4 miesięcy od dnia podpisania umowy kredytowej przedstawić w oddziale Banku dowód rejestracyjny zakupionego przez Ciebie samochodu lub przesłać skan dowodu rejestracyjnego samochodu korzystając z dostępnego powyżej formularza. Szczegóły w Regulaminie promocji „Gotówka na auto 2019”

2 Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,79% a wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 27.08.2018 r.
Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Możesz również

 Odwiedź oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00**

Przejdź do kontaktu

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze rat dopasowanych do Twoich potrzeb.
 Infolinia 195 00**
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji