195 00**

Gotówka na auto 2

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie! (RRSO 21,82%2)

Gotówka na auto 2

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie! (RRSO 21,82%2)

Gotówka na auto 2

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie! (RRSO 21,82%2)

Nawet 300 zł na paliwo w prezencie!

Aż tyle możesz zyskać, wybierając kredyt gotówkowy na samochód.

 

Warunki Sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 2”  1:

Podpisz umowę o kredyt gotówkowy na sfinansowanie zakupu samochodu w jednym z oddziałów lub w trybie zdalnym, a nagrody mogą być Twoje.

 

Jak otrzymać gotówkę na auto i skorzystać z dodatkowych benefitów?

Wystarczy tylko:

 

Wypełnij formularz>>

Nagroda:

Nagrodami w sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 2” są:

  • bon na bezpłatne sprawdzenia auta, które zamierzasz kupić – otrzymasz po podpisaniu umowy kredytowej i będziesz mógł z niego skorzystać w ciągu 2 miesięcy od dnia jej podpisania;
  • nawet do 300 zł na paliwo  - jeżeli w ciągu 3 miesięcy od dnia podpisania umowy kredytowej przedstawisz w oddziale Banku dowód rejestracyjny zakupionego przez Ciebie samochodu.

 

Czas trwania:

Sprzedaż premiowa od 13 grudnia do 28 lutego 2018 roku

Szczegóły w Regulaminie "Gotówka na auto" dostępnym tutaj.

1 W sprzedaży premiowej „Gotówka na auto 2” mogą wziąć udział jedynie osoby, które od 13 grudnia 2017 r. do dnia 28 lutego 2018 r. podpiszą  umowę  o kredyt gotówkowy na sfinansowanie zakupu auta z Santander Consumer Bank S.A. w jednym z oddziałów Banku lub w trybie zdalnym.

2Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,82%, wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.09.2017.
Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji