W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie.
Jesteś tutaj: Santander » Karty kredytowe » Karta Visa SATURN

Karta Visa SATURN

Na kartę Visa SATURN nie musisz czekać – dostaniesz ją natychmiast po zawarciu umowy, razem z numerem PIN. Już chwilę później możesz nią płacić, za co chcesz i gdzie chcesz – wszędzie tam gdzie widnieje znak Visa. I tak już będzie codziennie.

Korzyści
Kontrola wydatków
Dokumenty
Pytania i odpowiedzi
Ważne telefony

Promocja raty 0%1

Z kartą SATURN zakupy to czysta przyjemność: odbierasz kartę, kupujesz wymarzoną rzecz o wartości minimum 100 zł w sklepie sieci SATURN i już możesz rozłożyć zakup na raty 0%. Zapraszamy na zakupy do sklepów SATURN.

Ponadto z kartą SATURN zyskujesz:

 • możliwość otrzymania karty od ręki w Punkcie Obsługi Klienta Santander Consumer Banku w sklepach SATURN
 • 0 zł miesięcznych opłat - szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji
 • dostęp do odnawialnego limitu kredytowego
 • wygodę podczas zakupów na całym świecie
 • dostęp do kredytu bez odsetek nawet przez 54 dni2
 • możliwość dopasowania spłaty zadłużenia do swoich potrzeb
 • możliwość rozłożenia zakupów opłaconych kartą na dogodne raty
 • bezpieczeństwo, które zapewnia chip i indywidualny numer PIN
 • dostęp do rachunku przez internet i telefon
 • możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu oraz zabezpieczenia dokonywanych transakcji
 • aż dwie dodatkowe karty dla najbliższych1 W ramach promocyjnego Planu Spłat Ratalnych określonego na podstawie Regulaminu Sprzedaży Premiowej Planu Spłat Ratalnych dla Posiadaczy karty kredytowej VISA Saturn Santander Consumer Bank S.A., dla transakcji bezgotówkowej w kwocie 1500 zł, spłacanej w 10 miesięcznych, równych ratach, z oprocentowaniem stałym 0%, bez opłat, prowizji i ubezpieczenia, RRSO wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty 1500 zł. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Sprzedaży Premiowej Planu Spłat Ratalnych dla Posiadaczy karty kredytowej VISA Saturn Santander Consumer Bank S.A. dostępnym w Punkcie Obsługi Klienta Santander Consumer Banku w sklepach SATURN. O szczegóły i dostępność promocyjnego Planu Spłat Ratalnych pytaj w Punkcie Obsługi Klienta Santander Consumer Banku w sklepach SATURN.

2 W przypadku karty kredytowej SATURN dla limitu kredytowego w kwocie 1800 zł, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości z oprocentowaniem 0% w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji, zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz, że Klient posiada kartę kredytową przez 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za prowadzenie rachunku karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0 zł – dla wyliczeń na dzień 4 lutego 2014 r. całkowita kwota do zapłaty wynosi 1800 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0 %.

Przykład reprezentatywny:
W przypadku karty kredytowej SATURN dla limitu kredytowego w kwocie 1800 zł, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 15 % oraz z opłatą miesięczną za prowadzenie rachunku karty kredytowej w kwocie 3,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji w następujący sposób: w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym - z zastosowaniem spłaty minimalnej, w ostatnim okresie rozliczeniowym - spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez 12 miesięcy, dla wyliczeń na dzień 4 lutego 2014 r. całkowita kwota do zapłaty wynosi 2044,38 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 17,92 %.

pp rc ban warto wiedziec
promocja visa fifa