195 00**

Promocja "Raty bez odsetek od 3 do 20 miesięcy" dla kart kredytowych Castorama

Promocja "Raty bez odsetek od 3 do 20 miesięcy" dla kart kredytowych Castorama

Promocja Planu Spłat Ratalnych „Raty bez odsetek od 3 do 20 miesięcy” dla kart kredytowych Castorama

Kto może wziąć udział w Promocji?

Promocja Planu Spłat Ratalnych „Raty bez odsetek od 3 do 20 miesięcy” dostępna jest dla Posiadaczy kart kredytowych Visa Castorama Santander Consumer Banku.

Jakie są korzyści?

W ramach Promocji Uczestnik otrzymuje możliwość skorzystania z propozycji do 20 rat x 0%1 (RRSO 0%) w karcie kredytowej Castorama.

Aby skorzystać z promocyjnych rat wystarczy:

1.    wybrać produkty w sklepie Castorama

2.    zapłacić za zakupy kartą Castorama

3.    wstąpić do Punktu Usług Finansowych Santander Consumer Banku i zgłosić chęć rozłożenia płatności na raty

Propozycja obowiązuje w terminie od 3 kwietnia do 3 czerwca 2018 roku.

Szczegóły Promocji „Raty bez odsetek od 3 do 20 miesięcy” znajdują się w Regulaminie.

1Dla Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych „Raty bez odsetek od 3 do 20 miesięcy” dla Posiadaczy kart kredytowych Visa Castorama Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 26.02.2018: transakcja bezgotówkowa 300 zł, okres spłaty 20 mies., oprocentowanie stałe 0%, prowizja 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota do zapłaty 300 zł, całkowity koszt 0 zł. Wysokość rat 1-20 doliczanych do kwoty spłaty minimalnej wynosi 15 zł. Szczegóły w Regulaminie.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach limitu kredytowego na karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji