Infolinia: 195 00**

Korzystaj i zyskaj przez cały rok

Ciesz się kartą bez opłat za jej obsługę! Wystarczy płacić kartą za zakupy, również w Internecie lub wypłacać pieniądze z bankomatu.

Promocja "Korzystaj i zyskaj przez cały rok​"
Ciesz się kartą bez opłat za jej obsługę! Wystarczy płacić kartą za zakupy, również w Internecie lub wypłacać pieniądze z bankomatu.

Kto może wziąć udział w Promocji?
Promocja „Korzystaj i zyskaj przez cały rok” dostępna jest dla Posiadaczy kart kredytowych Visa Santander Consumer Banku, którzy otrzymali od Banku zaproszenie do udziału w Promocji.

Jakie są Nagrody?
Nagrodą w Promocji jest Nagroda pieniężna odpowiadająca równowartości opłaty miesięcznej za obsługę karty naliczana w każdym miesiącu trwania Promocji. 

Co zrobić, by otrzymać Nagrodę?
Wystarczy w czasie trwania Promocji wykonać kartą dowolne transakcje (płatność kartą za zakupy lub wypłata gotówki z bankomatu) o minimalnej łącznej wartości 100 zł pomiędzy datami naliczania opłaty miesięcznej.

Należy pamiętać również, aby aktywować kartę w ciągu 60 dni od zawarcia Umowy i terminowo ją spłacać.

Jak długo trwa Promocja?
Czas trwania Promocji wynosi dla każdego Uczestnika Promocji pełne dwanaście miesięcy liczone od dnia aktywowania karty.

Szczegóły Promocji „Korzystaj i zyskaj przez cały rok” znajdują się w Regulaminach.

Regulamin stosowany do 07.08.2018.
Regulamin stosowany od 08.08.2018.

Możesz również

 Odwiedzić oddział

 Zadzwonić na infolinię 195 00**

Przejdź do kontaktu

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze karty kredytowej dopasowanej do Twoich potrzeb.
 Infolinia 195 00**
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji