Infolinia: 195 00**

Tester IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: TR/10/WRO/2019

Zadania:

  • opracowywanie przypadków testowych aplikacji biznesowych,
  • wykonywanie i raportowanie testów funkcjonalnych i technicznych aplikacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w testowaniu aplikacji biznesowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomości T-SQL i/lub SQL,
  • znajomość pracy w metodologii agile,
  • komunikatywności, dyspozycyjności, samodzielności, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność działania
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • atrakcyjny, kwartalny system premiowania.