Infolinia: 195 00**

Tester IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: TIT/03/WRO/2019

Zadania:

  • opracowywanie przypadków testowych aplikacji biznesowych;
  • wykonywanie i raportowanie testów funkcjonalnych i technicznych aplikacji;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego;
  • doświadczenia zawodowego w testowaniu aplikacji biznesowych;
  • komunikatywności, dyspozycyjności, samodzielności, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole;
  • znajomości języka angielskiego;
  • znajomości T-SQL i/lub SQL;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomości pracy w metodyce Agile;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny.