Infolinia: 195 00**

Starszy Specjalista ds. Compliance
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: SSC/07/WRO/2019

Zadania:

  • opracowywanie i aktualizowanie metodologii i procedur dot. zarządzania ryzykiem braku zgodności,
  • utrzymywanie aktualnej mapy ryzyka oraz aktualizacja profilu ryzyka Banku
  • bieżący monitoring ustanowionych przez Bank KRI i KPI, a także statusu realizacji rekomendacji wydanych przez Departament Compliance,
  • prowadzenie i aktualizowanie Katalogu Mechanizmów Kontrolnych dla ryzyka braku zgodności i ryzyka reputacyjnego,
  • realizacja testowania pionowego i poziomego,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych,
  • utrzymywanie aktualnych baz Departamentu Compliance,
  • monitorowanie zgodności działania Banku z przepisami, regulacjami wewnętrznymi i standardami postępowania w ramach prowadzonych projektów biznesowych,
  • opiniowanie regulacji wewnętrznych Banku i nowych rozwiązań biznesowych pod kątem ryzyka braku zgodności i ryzyka reputacji,
  • realizacja rocznego planu compliance w zakresie zadań dotyczących zapewniania zgodności.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze Compliance w instytucjach finansowych,
  • wykształcenia wyższego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom B2),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • elastyczności myślenia i umiejętności szybkiego uczenia się,
  • odpowiedzialności i konsekwencji w realizacji zadań,
  • motywacji do poszerzania wiedzy,
  • wysokich zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • asertywności i konsekwencji w realizacji celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej,
  • Pracę w zmotywowanym zespole,
  • Dużą samodzielność działania,
  • Pakiet socjalny, m.in.: pakiet medyczny i  dofinansowanie do karty multisport.