Pobierz nową aplikacje Santander Consumer Banku

i obsługuj swoje produkty przez telefon

Starszy Specjalista ds. Analiz i Zarządzania Portfelem Produktów
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: SSDA/07/WRO/2019

Zadania:

  • analizowanie dużych zbiorów danych oraz wyciąganie na tej podstawie wniosków i formułowanie rekomendacji biznesowych;
  • zarządzanie procesami związanymi z kartami kredytowymi i innymi produktami portfelowymi;
  • tworzenie i utrzymanie narzędzi usprawniających pracę w zespole oraz jednostkach współpracujących z zespołem;
  • wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności w produkcie karta kredytowa i innych produktach portfelowych;
  • projektowanie, uruchomienie i analiza wyników testów statystycznych umożliwiających weryfikację hipotez biznesowych;
  • tworzenie modeli predykcyjnych i segmentacji  klientów posiadaczy kart kredytowych i innych produktów portfelowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego w zakresie matematyki, statystyki lub podobnych dziedzin;
  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą danych;
  • wysokich zdolności analitycznych, umiejętności generowania i analizowania danych, wyciągania wniosków oraz przedstawiania własnych rekomendacji;
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL i umiejętności wykorzystania go w praktyce;
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel, również z wykorzystaniem VBA;
  • mile widziane będzie doświadczenie w programowaniu statystycznym (np. Python, R);
  • mile widziane będzie doświadczenie pracy w obszarze kart kredytowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • dużą samodzielność działania;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji finansowej;

atrakcyjny pakiet socjalny (mi.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport).