Infolinia: 195 00**

Specjalista ds. Postępowania Sądowego
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: SPS/02/WRO/2019

Zadania:

  • przygotowywanie indywidualnych pozwów o zapłatę lub opracowywanie wzorów pozwów w masowej windykacji sądowej;
  • wszczęcie, monitorowanie i nadzór nad sprawami w zakresie dochodzenia roszczeń z weksla , dochodzenia roszczeń od dłużników rzeczowych, spadkobierców;
  • ewidencjonowanie czynności podejmowanych w toku postępowania sądowego;
  • weryfikowanie poprawności i spójności danych o zakończonych postępowaniach;
  • weryfikowanie tytułów wykonawczych pod kątem ich poprawności , sporządzanie wniosków o sprostowanie i nadzór nad ich realizacją;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia prawniczego lub bycia w trakcie studiów na V roku Prawa ;
  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z windykacją należności w kancelarii prawnej lub firmie windykacyjnej;
  • ugruntowanej wiedzy w obszarze dochodzenia roszczeń w postępowaniu upominawczym;
  • dobrej znajomości EXCEL, WORD, OUTLOOK;
  • samodzielności, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo,
  • możliwość awansu w dynamicznej strukturze oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny, multisport i inne),
  • atrakcyjny, kwartalny system premiowania.